Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rákérdeznétek erre?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőmmel anno azért szakítottam, mert nem voltam belé szerelmes (ilyen vagyok, nem akartam sem az ő, sem az én időmet húzni) Most - évek után - újra találkozgatunk, és érzem, hogy elkezdtem érezni iránta valamit. Ő viszont mindig is elég távolságtartó volt érzelmileg.

Mindenesetre most nem tudom, hányadán járunk. Kb. 2 hete szenvedélyes csók, azóta az elmúlt 2 találkozáskor szóba sem kerültek ezek a dolgok, és csak szájrapuszival köszöntünk egymásnak.

Szerintetek rákérdezzek, hogy most mi van?


2014. ápr. 24. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ja
2014. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem távolságot tart, mert nem bízik benned, hisz egyszer már kidobtad.


Rákérdezhetsz.

2014. ápr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz
2014. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogy kérdezzek rá, hogy ne legyen kellemetlen egyikünknek se?
2014. ápr. 27. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
"Nem próbálnánk meg újra?"
2014. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont azt nem tudom, hogy hányadán állunk, lehet, hogy ő nem akar megpróbálni semmit... Lehet, hogy neki tök egyértelmű ez az egész, csak én nem látok bizonyos dolgokat.... ilyen esetben nem égő rákérdezni, hogy mi van köztünk? :)
2014. ápr. 27. 19:10
 7/7 anonim válasza:
Lehet,...
2014. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!