Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexet akar a srác, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar a srác, vagy többet is szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 1 hónapja dumálunk facebookon. Egyszer már találkoztunk is, 2 hete, tök jól elvoltunk, aztán felmentünk hozzánk aludni, mert lekéste az utolsó buszát. Nyomult volna, kicsit kavartunk is de aztán leállítottam, de ha nem állítom le biztos hogy szexeltünk volna ha rajta múlik.

De utána is még átölelt és úgy aludtunk el, meg mondta hogy milyen gyönyörű vagyok meg hogy tetszik neki hogy van bennem komolyság.

Aztán másnap reggel hazament, de azóta is beszélgetünk minden nap, többnyire ő ír rám, van hogy egy nap többször is, meg már többször is leírta, hogy jól érezte velem magát és szeretné megismételni.

Most hétvégén újra találkozunk, de ilyet írt tegnap este, hogy ő csak este ér rá.

Szóval szerintetek csak szexelni akar velem? Mert gondolom azért írta, hogy csak este ér rá, hogy megint itt tudjon aludni. Vagy szerintetek?

De akkor miért keres engem folyamatosan, meg miért kedves velem?

24 éves én meg 20.


2014. ápr. 24. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak szexelni akar az se rossz végül is.
2014. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj ne légy naiv. Még jó hogy megakar dugni. Jól jegyezd meg, mind azt akarja. Ettől persze még akarhat veled kapcsolatot, meg lehet munka miatt ér rá csak este? Na de persze akkor is megakar dugni, és ez így van jól.:D
2014. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem dolgozik szombaton, szerintem semmi fontos dolga nem lesz napközben:d
2014. ápr. 24. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Akk mondd azt neki h este neked nem jo.,. Meglatjuk mit lep :D
2014. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak szexet akar, hanem több szexet. :D
2014. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nappal is lehet ám dugni.

Csak ő tudhatja mit akar.

2014. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy férfi elmagyarázta, hogy ha bejön nekik egy csaj, azonnal a dugásra gondolnak és az idő dönti el meg a beszélgetés, hogy érdeklődnek-e komolyabban, megfogja-e őket valami a csajban. De a kiindulási alap a szex. Sajnos nem tehetnek róla, így vannak összerakva.
2014. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Elolvasva a kérdést azon studirozom, hogy vajon a férfi védelme nélkül meddig jutott volna el a nő az evoluciós lépcsőn?

Olyan hogy emberiség nem is létezne. A nő minden barlangba és szakadékba begyalogolt volna ha a férfi nincs mellette és nem húzza vissza.


- Ne menj oda te hülye, mert ott a medve és megesz vagy beesel a szakadékba!

- De hát a többi nő is arra megy, nem arra kell menni?

- Hát nem.


Sőt, szerintem már 10 ezer éve, mikor a nő meglátott egy medvét akkor sem az életösztön volt az első gondolata, hanem az hogy vajon tetszem neki? És vajon jól áll a hajam?

Kizárt dolog hogy a nő ezzel a gondolatvilággal a férfi védelme nélkül eljuthatott volna odáig hogy pl. egy ország miniszterelnöke legyen.

2014. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
r3d4me :D:D:D:D
2014. ápr. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!