Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre esély (em)? 14/F

Figyelt kérdés

Van egy lany, akit nagyon imadok, 14 eves mult 32 nappal ezelott, En 15 leszek Oktober vegen. Egy a bibi, van "baratja", aki egy gerinctelen kocsog, es mindig megbantja. Nekem ezzel mar televan a f.@.s.z.(.o.).m is, de O szereti...(allitolag...). Azt mondta a lany, hogy ha nem lenne azzal a kis b(.a.)s.z@.dekkal, akkor lenne eselyem nala. Igazabol, egy evfolyam tarsam ( volt, jelenleg magantanulo vagyok), nem tudok nelkule elni. Tudja, hogy egy lazado, idiota, pias, fuves, dohanyzo hulyegyerek vagyok, ellenben: kedves, intelligens, valasztekos, magabiztos, masok szerint(!) Vicces fiu.

En elkepzeltem az eletunket is mar, nem igazan szeretnek gyereket, de Erte, akar 20-at is vallalnek...ha, megis lesz gyerek, akkor egy kisfiut szeretnek ugy tudom, hogy O is. Szeretnek egy szep, nagy hazt Szigetszentmikloson, vagy Soroksaron. Fel sajnos a vezetestol, szoval nem valoszinu, hogy fog kapni autot, de Nekem lesz, imadom a kocsikat, bar Nala nem jobban! Ha esetleg megis autozni szeretne akkor En megfogom tanitani vezetni, En tudok vezetni, szoktam is, bar jogsim nincs, majd csak lesz. Ha lesz gyerekunk, akkor mindent, amit ker, megfog kapni Tolem/Tolunk. Persze a "B", a szerelmem is megkap mindent, dolgoznia nem kell, soha a budos eletben. Apamnak van tobb, sajat vallalkozasa is, En leszek az orokos, kb. Tobb 10 millio forint fog majd ramszakdni, de termeszetesen En is fogok dolgozni, mernok leszek vagy informatikus, esetleg mindketto! Ezek a tervek realisak? Hogy tudnam megszerezni a Szerelmemet?


2014. ápr. 24. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Óhh te nem mondtad azt hogy hány napja volt részed szexben
2014. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majdnem szét vertem az asztalomat miközben olvastam. Ez valami botrány.
2014. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem van egy kis esélyed. De ne vedd biztosra, hogy sikerül, ne tervezd meg ennyire a jövőt, mert ha nem jön össze akkor nagyot fogsz csalódni.
2014. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj, fiam, tanulj !

Főleg helyesírást és normálist viselkedés-mintát!

2014. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jó isten! 1. Tanulj már egy kis nyelvtant. 2. Kötözd magad a székhez, amíg a Föld légkörében vagy!
2014. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi gond van a helyesirasommal? Csak hogy tudjatok, 5-os vagxok Nyelvtanbol. iPhone-rol irtam, es siettem, szoval nem tudtam ekezeteket irni! Ja, es egy betut tevedted, *hazat.
2014. ápr. 24. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de akkor te vagy az élő példa arra, hogy az iskolában szerzett érdemjegyek, nem feltétlen mutatják az adott személy intelligencia szintjét.
2014. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!