Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor kellek az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor kellek az összes nőnek, amikor már van egy lány az életemben, tehát foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
Én ezt nem tudom felfogni... :S Kivétel nélkül mindig ez van. Amikor nincs senkim, akkor nekem kell kezdeményeznem, meg tepernem a lányok után. Amikor pedig van valakim, akkor a ők hajtanak rám. Nehéz elhinni, hogy mindez csak a véletlen műve.
2014. ápr. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
kölcsönadod egy kicsit a barátnődet?
2014. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod így működik. A nőket vonzza az ha van vkid mert az annak a jele, hogy 'jó a genetikád' szóval veled jó lehet szaporodni ha már vki szeretne.
2014. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez télleg így van, de nemtudom, h mitől
2014. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
velem is mindig ez van. 17/l
2014. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De sokszor még akkor is odajönnek, hogyha nem is ismernek, nem tudhatják hogy van-e valakim. Ez mitől van, kiszagolják? :D
2014. ápr. 25. 00:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. ápr. 25. 00:49
 7/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg olyankor életvidámabb vagy
2014. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megváltozik a kisugárzásod:)


A férjem is járt így. Konkrétan az esküvőnk előtt napokkal, akart rámászni egy csaj, de elküldte melegebb éghajlatra:D


Meg már házasként is, munka közben. pl odamegy a csaj beszélgetni, megsimogatja a karját, meg ilyenek. Nem is egy volt hasonló.


Előtte akárhol járt, nem ment így oda hozzá senki.

Az említett csaj is a haveri körből (akit először írtam) 7 év barátság után hirtelen az esküvőnk előtt pár nappal marhára össze akart vele jönni:D


Ez ilyen:)

2014. ápr. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!