Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programok vannak esős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programok vannak esős időben?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,megbeszéltük,hogy a közel jövőben eljön hozzám,bemutatom anyukámnak,és megyünk sétálni a kis városban.(Máshol élek mint ő)De még szégyenlős egy kicsit,ezért nem akarta eddig.

Amikor kb. 1 hónapja voltunk együtt,akkor,úgy volt bemutat az anyjának,de ez nem jött össze,mivel elvileg akkor az anyjának más dolga volt,és ez pont a randi napunkon derült ki.Holnap találkozok vele délután,sajnos mindig rám hagyja a nehéz döntést,hova menjünk,én pedig nem tudok semmit se kitalálni ott,de ahol voltunk,oda nem érdemes megitn menni..2x voltunk moziban,1x bowlingoztunk,nem tudom mi lehetne még.Kérdezzem meg ma,hogy nem akar-e az anyjának bemutatni holnap?Úgy érzem nem nagyon akarja,hogy a lakásukba menjek,pedig nem hiszem,hogy van mit szégyellnie.Anyukáját láttam messziről,kedvesnek tűnt.

Kb. 2 hete kérdeztem ezt tőle,mondta,hogy most mindig mindenen összekap az anyjával,szóval nem tudja.

Mindig nem tudommal válaszol erre.

Tippek?


2014. ápr. 24. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze mozi,meg ezenkívül voltunk már pizzázni,sütizni,fagyizni,de ilyen sz*r időben semmi nem lehet..
2014. ápr. 24. 19:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Winamp, Intenet Explorer, iTunes
2014. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szex...
2014. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dugás-szopás az esőben stb légy kreatív!
2014. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!