Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Jogosan borultam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés

6 hónapig jártam egy fiúval akit nagyon szerettem.De a suliban megismert egy másik lányt akiért dobott.Egyik nap jártak, másik nap nem jártak kapcsolat volt.A lány meg megcsalta fűvel-fával.Ez a kapcsolat is 6 hónapig tartott.De úgy,hogy ebből 2 és fél hónapot nemis találkoztak és nemis nagyon beszéltek.Aztán a lány talált egy másik fiút,az exem meg emiatt éjjel-nappal sírt.

Most ez a lány ballagni fog.Az exem nagyon ideges és szomorú,de viszont elkezdett nekem újra udvarolgatni,ami marhára szarul esik.Főleg hogy a régi csaja képei még mindig a telójában virítanak.De jópofizik meg ezerrel hízeleg nekem.Én meg marhára szenvedek.Hiszen mióta ismerem szeretem.Csak éppen nem akarok a játékszere lenni.Nagyon sokat sírok emiatt. 19/L


2014. ápr. 24. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és ha ezek után visszafogadod akkor egy ritka nagy balfék vagy :)
2014. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most beolvashatnál a hűtlen exbarátodnak és megkérhetnéd h hagyjon békén és ne is keressen többet, én legalábbis ezt tenném
2014. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát jah.

Igazi nagy szerencsétlenség vagy, ha visszafogadod ezt a balf**szt.

2014. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Ideje hogy hozz egy HATÁROZOTTT DÖNTÉST!

És a későbbiekben ahhoz tartsd magad...

2014. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyedben nem is foglalkoznék vele, had szenvedjen.
2014. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha nincs ló, jó a szamár is."

Ebbe ne menj bele. Vagy te értékesebb is, hogy ilyenbe belemenj.

2014. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát most ha az exednek tennél jót és járnátok megint, ak magaddal csesznél ki de nagyon szerintem. nehéz irányítani az érzéseket, de meg kell próbálni mellette az észt is használni. Abbol amit írtál az jön le h az exed, és az ő friss exe ilyen kalandozósak. Nem hiszem h alkalmasak tartós kapcsolatra.
2014. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük!!!!
2014. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menjen a dagadt exéhez visszaaaa.
2014. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!