Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném a kezembe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném a kezembe az irányítást?

Figyelt kérdés
Nem a legkomolyabb kapcsolat. Már vagy két napja megvárja, hogy én írjak rá... vagy egyszerűen már nem akar semmit, nem tudom. Mivel foghatnék meg egy olyan srácot, aki szereti a nőket? Hogy vehetném át az irányítást?(nem teljesen, csak egy kicsit) Elég ellentmondásosak a dolgok, mert a héten felvetette az ötletet, hogy ,,járjunk össze hétköznap is".

2014. ápr. 24. 20:55
 1/3 fahéjas Alien ***** válasza:

Pontosan hányadán álltok?

A fiúk nem értenek az ilyen utalásokból, mert vagy komplexusosak vagy pedig akkora az egójuk, hogy nem látják a fától az erdőt...

Szerintem, ha vagytok olyan viszonyban, akkor nyugodtan felvázolhatod az igényeid, azért ne ess túlzásba se... ha meg nem ráerőltetni nem tudod magad. Másrészt meg felvetődik a kérdés, hogy van-e értelem a dolognak, ha ne fejlődik sehová? - ezt neked kell tudnod, hogy meg elégszel-e ennyivel...

2014. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyenlőre megelégszek egy ilyen kapcsolattal, ezt elmondtam neki, és azt is, hogy nem tudom ez majd meddig elég nekem, jelenleg oké. Hétvégente járunk össze. Ő elég szexcentrikus,én is,de nem annyira mint ő. Kicsit ez a nőcsábász fajta, csak jól leplezi az emberek és a környezete előtt, de én átlátok rajta. Én eddig komolyabb voltam, de most kell egy ilyen váltás egy érzelmileg erős kapcsolat után.

Tehát az igényeimet felvázoltam neki, hogy most nem kell annyira az érzelem, meg a féltékenység, meg a túl komolyság. Talán nem ez a leghelyesebb, de most ez van.

nem tudom hogy érhetném el, hogy ő keressen, olyan legyen mint az elején.... de lehet megszerzett és már nincs bennem kihívás

2014. ápr. 24. 21:10
 3/3 fahéjas Alien ***** válasza:

Teljesen rendben van, amit írtál. - ha neked ez így jó, akkor oké, nem becsülöd le magad s nem mész le kutyába, tisztába vagy az igényeiddel.

Mi lenne, ha amit leírtál a 'hozzászólásba' azt neki is elmondanád?

Azért óvatosnak kell lenni, mert a túl sok találkozás akarva akaratlanul kötődést fog eredményezni.

Szerintem legyél egyenes és mondd meg, hogy több alkalmat szeretnél - de rá venni nem fogod tudni a keresésre, pláne ha több lehetősége is van és ez nem annak a kérdése, hogy megkapott- e vagy sem.

2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!