Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a felesége, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a felesége, de azt hittem elváltak. Hogyan tovább? 17L

Figyelt kérdés
Ne itéllezzetek légyszives. Együtt vagyok egy 37 éves férfivel lassan fél éve. Nem nagyon tudja senki, csak az ő társaságából páran. Senkivel sem voltam még ilyen boldog, minden tökéletesnek tűnt amíg megjelent a felesége. Jövök ki suliból, annyit látok hogy egy random nő jön felém közben ordibál. Megfogta a hajam, össze- vissza rángatott, mindennek elhordott közben, ìgy boldog- boldogtalab megtudta. Nagyon megalàzó volt. Ketten szedtèk le rólam. Kiderült, hogy nem is váltak el. Ennyire még nem éreztem magam szörnyen. Azóta hívogat, írt, hogy bocsássak meg,és engem szeret, de a nő labilis, találkozzunk, de nem tudom mit tegyek. Nem akarom hogy megint így megalázzon a felesége és nem tudom mit higyjek.
2014. ápr. 24. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd inkább. Lehet, hogy kamuzott a válásról, de még ha nem is ... Valahonnan csak tudja a neved, hogy hova jársz, na mégis kitől ?? Ez a pasi megbízhatatlan, csak bajod származhat belőle.
2014. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Felejtsd el a pasast.
2014. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy 37 éves férfi aki hazudott neked fél évig és megvert a felesége te meg habozol..


Miért nincs a lányoknak önbecsülése?

2014. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jettenuator ***** válasza:
56%
Jelentsd fel a nőt bántalmazásért. Semmilyen körülmények között nem támadhat rád.
2014. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a nőnek ki is a férje...
2014. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

rossz fába vágtad a fejszédett, ebből neked nagyon nehéz lesz kilábalni

ez pedofiliának minősül mivel még kiskorú vagy és megrontott örülj ha nem tudja meg ezt az egész családod!

2014. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Jettenuator ***** válasza:
100%
17 évesen nem hiszem hogy pedofília lenne. Ha az is, mivel nem nemi erőszak történt pont nem fognak vele foglalkozni.
2014. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Hehehe. Még mindig beveszed a dumáit... csacska kicsi lány. Aztán meg a 16-24 éves srácok a szánalmasak, hogy nem találnak csajt... persze, mert mindegyik házas pasassal kefélteti magát.
2014. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

"persze, mert mindegyik házas pasassal kefélteti magát."


F_ aszt mindegyik.

2014. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te is mi a fenét keresel apád mellett?

A korosztályodban kellene inkább keresned.

Nem ítéllek el, cask nem értelek.

A saját korosztályod tele van gyermektelen, nőtlen fiatal férfiakkal, nincs ősz hajuk, a bőrük feszes, kellemes a szemnek, te meg pocsékolod az idődet egy hozzád képest löttyedt bőrű, őszülő nős családapára.


Remélem felébredsz egy nap és nem pocsékolod az időd egy olyan férfira, aki cask kihasznál, mert fiatal vagy.

Add vissza a feleségének.

2014. ápr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!