Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állíthatnám le az exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állíthatnám le az exbarátnőmet?

Figyelt kérdés

Kb másfél évig kerülgettük egymást, igazán sose voltunk egy pár, de voltak szakaszok, amikor 1-2 hónapig mondhatni kapcsolatban voltunk. (Most nem részletezném a dolgokat, mindketten nagyon nehéz esetek vagyunk, akikre tipikusan azt mondják, hogy kapcsolatra alkalmatlan, úgyhogy valóban nem is ment.) Amikor legutóbb így voltunk egymással, akkor párszor lefeküdtünk, és ő előállt azzal, hogy mennyire szerelmes, és most már próbáljuk meg normálisan, én pedig elküldtem akkor. Azóta még kétszer lefeküdtünk, amiért nagyon haragszik rám, mert utána nem volt folytatás. Ez a része már tényleg nem volt szép ezt elismerem.

Viszont mivel egy szakra járunk, gyakran bulizunk ugyanott, és a legjobb barátaim is ott vannak olyankor, és mostanában állandóan azt látom, hogy velük haverkodik. Sőt, akik ténylegesen tizenéve legjobb barátaim (ez 4 embert takar), azok közül már kettővel együtt aludt azóta, és legutóbb az egyikkel le is feküdt. Nem tudom egyszerűen felfogni, a barátaim részéről meg aztán főleg nem. Mi a fenét csináljak, hogy ne legyenek ilyen dolgok? Komolyan fel se tudom fogni, hogy ilyen van... És mivel gyönyörű csajról van szó, aki gyakorlatilag mindenkinek bejön, és a manipuláláshoz is nagyon ért, mint ahogy mostanában látom, így nem sok ötletem van, hogy mi lehetne a megoldás. Érzelmek már nincsenek a dologban, ezt látom rajta, szimplán csak azt akarja, hogy nagyon szarul érezzem magam...és sajnos ennek legjobb módját találta meg...

22F


2014. ápr. 25. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted, nem? Nem értem, mi bajod van.
2014. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te magad írtad le, hogy sose voltatok egy pár; párszor ágyba bújtál vele úgy, hogy ő szerelmes volt beléd, de ez nem volt kölcsönös.


Mire számítottál, miután elkülted? Élete végéig utánad fog sírdogálni? Beáll apácának?


A korod alapján felnőtt férfi vagy.


A helyedben nem a barátaim meg a volt barátnőm szexuális életével foglalkoznék, hanem a saját életemmel.


Az egód meg előbb-utóbb megbékél majd ezzel a helyzettel.

2014. ápr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
közöd semmi!
2014. ápr. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se jobb hogy elküldted meg az se hogy most végigjárja a haverjaidat. A helyedben engem hidegen hagyna, az jobban fogja zavarni őt. Keress magadnak egy barátnőt, és ne foglalkozz az exbarátnőddel..
2014. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!