Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb, ha őszinte vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, ha őszinte vagyok, vagy ha megtartom magamnak?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok, hogy ami a szívemen, az a számon. Már mondták nekem, hogy így könnyen sebezhetővé válok, ha minden érzésemet, gondolatomat kiadok. Az általam megismert pasik viszont nem az a mindentrögtönkimondó típusúak. Melyik a jobb szerintetek? Tényleg nem kellene ennyire túl őszintének lennem már az ismerkedéstől kezdve? Meg úgy általában az életben?


K9öszönöm a véleményeket.


2014. ápr. 25. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod, két féle ember létezik.Azok akiknek megvan a maguk véleménye és azok, akiknek vannak barátai :D Ezt mondta anno. az egyik ismerősöm :D Szerintem van benne valami.
2014. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha arrol van szo soha ne felj kiallni magadert, vagy olyanokert akik nem tudnak kiallni magukert. De azt is tanuld meg hogy mikor kell befogni a szadat. Ezekre nincsen aranyszabaly, Neked kell erezni hogy mikor melyik.
2014. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én sosem bántok meg senkit, a saját érzéseimet mondom csak el nyíltan. Ez olyan nagy baj? Akkor legyek inkább képmutató, vagy bólogató kutya?
2014. ápr. 25. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
:-))))), és amikor 5 perc mulva más van a sziveden, mert rájössz, hogy meggondolatlan/igazságtalan/tájékozatlan/szoval olyan hebrencs voltál?
2014. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te, és igen, sajnos könnyen sérülök lelkileg, mert én is kimondom azt amit érzek, holott néha lehet, hogy jobb lenne ha befognám a szám. Tudni kell mikor kell megszólalni és mikor kell csendben maradni még akkor is ha ez olykor nagyon nehéz. De gondolj arra, hogy saját magadat kíméled így meg. Ez nem könnyű és nem is jelenti azt hogy nem vagy őszinte, inkább óvatos :)
2014. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam előre, hogy mi által fogok sérülni? Hogy mit tartsak meg inkább magamnak?
2014. ápr. 25. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bármi olyat mondasz amiben az érzéseid, vágyaid konkrétan felszínre kerülnek, gondold át, hogy érdemes-e kitárni azokat az adott személy előtt, nem korai-e még. Nem kell mindent rögtön kimondani, ettől még őszinte ember maradsz. Tudom hogy nehéz, én is ezt "gyakorlom" több-kevesebb sikerrel, de idővel meg lehet tanulni hogy inkább legyen óvatos az ember mint sérüljön :) #5
2014. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Mialatt kiépíted a bizalmat valakivel, valóban érdemes fokozatosságra törekedni, de ha elég közel kerültél hozzá, nem hiszem hogy bármit el kéne hallgatni...
2014. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!