Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan építsem le magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem le magamban ezt az érzést? 21/L

Figyelt kérdés
Tegnap szórakozni voltunk a párom barátaival, meg az én barátnőimmel. Sokat táncoltunk jó volt a hangulat. A párom mint minden egszséges férfi, természetesen megnézi a csinos nőket. Nincs is ezzel semmi baj. Ám ilyenkor mindig az az érzésem támad, hogy Ő sokkal jobb pasi mint én csaj, és sajnáálom, hogy én nem vagyok se olyan vékony se olyan semmilyen mint azok a lányok akiket megnéz. Úgy ézrem sokkal jobb nője lehetne....félek egyszer erre Ő is rájön...nagyon emészt ez az érzés....szerinte hülyeség, de én tudom, hogy azok a lányk sokkal jobbak mint én....Lányok és Fiúk....voltatok hasonló helyzetben? Tapasztalatok

2014. ápr. 26. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

nincs elég erős önbizalmad. emiatt megfelelési kényszer alá állítod magad.

hogy én miért nem tudok kifogni egy ilyen ragaszkodó nőt?

2014. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
akkor tegyél érte, hogy jobb nője légy te magad.
2014. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozz ki mindent magadból.
2014. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nézd hülyének a párod.
2014. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
el kell járni edzeni, de ez mér nem minden, mellette jól kell kajálnod, pár hónap és máris több önbizalmad lesz!
2014. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
számára te vagy a legjobb nő a világon,ne rágd magad mert ez fogja elcseszni a kapcsolatodat!
2014. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig túlsúlyos voltam....aztn jött egy elhatározás étrend, sport..mindezidáig 35kg-tól szabadultam meg. Ő már így lefogyva ismert meg....viszont ami agassztó h 35 kg után megállt a fogyásom nem híztam vissza de nem is megy már le....az orvosom szerint azért mert elég volt...de én úgy érzem még vagy 10 kg jó lenne...
2014. ápr. 26. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
csökkenteni kell a szénhidrát bevitelt és be kell iktatni + 1-2 aerob edzést! ;)
2014. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ez azt jelenti hogy az önértékelésed és az az önismereted sem igazán fejlett. Ezek fejlesztése egyedül nehézkes, de mondjuk pszichológiai témájú könyvek olvasásával lehet kicsit segíteni rajta. Esetleg pszichológus vagy kineziológus, mindkettő tök jó akkor is, hogyha nincsen igazán komoly probléma.

A korábbi válaszolók közül meg sokan nem értem, hogy nem vették észre, hogy elsősorban nem a külsőről szól a kérdés, hanem arról hogy a kérdezőnek nincs önbizalma. Az önbizalom pedig nem függ össze olyan szorosan a külsővel mint azt sokan hiszik. Úgy is lehet valakinek kevés hogy szép, úgy is lehet sok hogy átlagos.

2014. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!