Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felek hogy megcsal. Van ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy megcsal. Van ra okom h feltekenykedjek?

Figyelt kérdés
A mulkoriba osszevesztem a baratommal, es rairtam a volt csajara( ha nevezhetem annak mert csak dugtak regebben), hogy ne merjen beszelni a baratommal, erre a csaj elkezdett provokalni h o jobb nallam, meg h a baratomnak o kell, de o is megmondta h azert csinalja ezt mert tetszik neki a jatek(vagyis h rairtam es latta rajtam h feltekeny vagyok ra),plussz h engem idegesitsen .A baratom megmondta nekem h nem fog megcsalni meg h engem szeret de en annyira felek h elmegy ahoz a csajhoz.Ha a csaj itt van a faluba, mert nem ide valosi, allandoan azthiszem h a baratommal van, ezert olyankor alladoan hivom ot h merre van mit csinal? mit hidjek, a csaj igazat mondd vajon? a baratom megcsalna vele?
2014. ápr. 26. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a francnak írtál rá?
2014. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizalmatlankodjál csak ha teljesen tönkre akarod tenni a kapcsolatodat!....
2014. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van rá esély, de nem hiszem
2014. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azert mert a baratom kuldott neki baratkerot facebookon, es nem akartam h beszeljenek.
2014. ápr. 26. 22:05
 5/8 A kérdező kommentje:
De annyira ki vagyok akadva hogy enni, aludni nem tudok nyugodtan.Mindig azon gondolkodok h ott fog hagyni, h elhagy azert a csajert, vagy h megcsal vele :(
2014. ápr. 26. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
nem lenne könnyebb, ha pl kidobnád ezt a pasit?
2014. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de szeretem, es komoly kapcsolatot akarunk mind2-en.
2014. ápr. 26. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
az lehet de ennek igy semmi értelme
2014. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!