Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foloslegesen feltekenykedek?

Figyelt kérdés
A parommal kb 1 eve elek bekessegben, szerelemben, boldogsaban. Mindenben a legjobbat akarja nekem, es azt szeretne h. nagyon boldog legyek mellette. Igazan csak egyetlenegy problemam van, mert nagyon feltekeny vagyok. Ugyanis amikor belep a fb ba, en latom, egyik noi ismerose allandoan kedveli a kepeket, amit parom felrak. Ebbol van mar nagyon elegem. Pedig mondja, csak egy ismerose, aki tavol lakik. Mondja engem szeret, velem el, es szeret engem. De amikor en mar a no nevet ha meglatom mar sirhatnekom is van abban a pillanatban. Mar elegem van ebbol az ismerosebol. Foloslegesen feltekenykedek es verjem ki a fejembol ezt a butasagot, v. tovabbra is maradok ideges, es emiatt, csakis emiatt minden nap kicsit rossz kedvem van. Nagyon szeretem a paromat, es nem akarom ot elvesziteni sohasem.

2014. ápr. 26. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen fölöslegesen, csak tolod el magadtól.
2014. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha már 1 éve vagy a pároddal, és ő veled, akkor szerintem fölösleges a féltékenykedés, hiszen ez csak a kapcsolatot mérgezi meg. Ha a barátod el akart volna hagyni, akkor már megtette volna. De mivel még mindig melletted van, így bizonyára nagyon szeret téged. :) Attól hogy az a nő "like"olja a képet az nem jelent semmit. Hagy egye őt a fene hogy a barátodnak milyen rendes barátnője van :)
2014. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!