Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom mindig más program után alakítja a mi közös programjainkat? Mit csináljak? :/Örülnék, ha válaszolnátok.

Figyelt kérdés

Egyre többször veszem észre azt,hogy mindig más alkalomhoz/programhoz igazítja a mi találkáinkat is.Mindig más az első,sosem az van,hogy akkor mi leszögeztünk egy dátumot és ahhoz tartsa magát.

Így is,eléggé keveset tudunk együtt lenni sulin kívül pláne, a nyári vakációban +ősszel kint lesz külföldön.Jövőhéten is lesz egy kis szünet, de még most is más az első. Megbeszéltük pár hete,hogy akkor elmegyünk egy más városba kiruccanni,egy napos kirándulásra. Csütörtökre terveztük, bár nekem akkor itthon 'családi nap'lenne,mindenki itthon,de inkább mentem volna vele, mert ő pénteken készül a majálisra a haverokkal(fagyűjtés + ivászat) stb...

Tegnap meg felhozta,hogy akkor mégiscsak 'feláldozza' a péntekét és akkor menjünk el,mert szerda este zöldágaznak, olyankor pia van és nem tudna felkelni rendesen csütörtökre.

Megint a mi programunk tolódik ide-oda, mintha az neki nem érne annyit mind a többi.

Én legalábbis,ha tudnám hogy másnap indulunk,nem innám le magam előző nap,mert ennyit legalább érne.

Kicsit haragos vagyok,mert olyan mintha mindig más lenne az első és minden más programot többre tart,mint a miénket.

Ti ebből nem így látnátok? 17L


2014. ápr. 26. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A párod szerintem elég gyökér arc lehet.
2014. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele, nincs más
2014. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem egy figyelmes típus

beszélj vele,ha nem változik akkor gondolkodj el a kapcsolatotokon

2014. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

próbáltam,de tagadja,hogy fontosabbak lennének azok a programok...vagy azt mondja,hogy örüljek,hogy egyáltalán megyünk,vagy hogy akkor meg sem ígér többet semmit és akkor nem lesz ez. Ez meg milyen már? Sosem fog tervezni velem?

Mire elintéztem itthon,hogy mehessek az nap,rájön,hogy ő későig lesz fent előző este és nem tud majd felkelni?-.-

2014. ápr. 26. 23:44
 5/5 A kérdező kommentje:
de már nem is tudom, mit és hogy mondjak neki. Ha simán elmondom,hogy én ezt így látom,akkor csak annyi a válasza. Nem tudom, hogy hogy lenne hatásos...
2014. ápr. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!