Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem csak én látom úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak én látom úgy, hogy az ideíró nők kivétel nélkül teljesen logikátlanul, következetlenül gondolkodnak a férfiak és a nők közti vitákban?

Figyelt kérdés

Ezeket vettem észre az elmúlt hónapokban az itteni nőkről:


1. ellentmondás: mélységesen megvetik azokat a férfiakat, akik idejönnek szakítás, összeveszés után, vagy csakúgy szimplán magányosságukban panaszkodni, sírni stb. Az ideíró férfiak általában kiállva mellettük veregetik meg a vállukat, jobbrészt a "tedd túl magad rajta, bro" együttérző kommenteket lehet itt olvasni.


A nők viszont csont nélkül támadnak, mint a veszett hiéna. Fröcsögnek, ócsárolnak, mert szerintük a síró, érzelmeskedő férfi nem férfi, hanem egy selejt, és milyen ciki idejönni a férfiaknak panaszkodni.


Csavar: pontosan ugyanezek a nők igényelnek olyan kapcsolatokat, amelyekben a férfi, érzelmes, odaadó, önzetlen, igazi szerető, azaz teljesen ellentmond annak, mint amiket össze szoktak fröcsögni az itteni férfiakról.


2. ellentmondás: Az ideíró nők ezektől a szerencsétlen leoltott férfiaktól elvárják, hogy például szakítás után azonnal mondjanak le a nőről, félóra múlva már tegyék is túl magukat rajta, mert amelyik férfi szakítás után napokig/hetekig/hónapokig tépelődik, az a férfi - az ideíró nők szerint - nem is férfi, hanem egy nyálas, pattogó, idegbeteg, aki megérdemelte, mert szakított vele a volt barátnője.


Ellenben az ideíró nők elvárják a kapcsolat mélypontján, mélypontjain, hogy a férfi csaholjon, loholjon utánuk, puncsoljon nekik, mert az ideíró nők szerint ha a férfi nem erőlteti meg magát a kapcsolati mélypontokon - vagy akár szakításkor is -, az nem is férfi, és valójában csupán játszadozik a nőkkel, kihasználja a nőt, mert soha nem is gondolta a kapcsolatot komolyan a nővel stb.


Összefoglalva tehát az ideíró nő szerint az ideális férfi gyorsan túlteszi magát az exbarátnőn, érzelemmentesen, közönyösen, ridegen, de őérte, mármint az ideíró nő kegyeiért akár a végtagjait is vágják le a férfinak, puncsoljon, harcoljon, küzdjön az ideíró nőért.


3. ellentmondás: az örökérvényű ellentmondás, a pénz, az anyagiasság ellentmondása! Az ideíró nőt nem érdekli az anyagiasság. Nem érdekli, hogy a férfinak mennyi pénze van, meg hogy egyáltalán van-e pénze. A pénz hiánya nem lehet akadály egy ismerkedés, majd később egy kapcsolat kibontakozásának. Az ideíró nőket nem hozza lázba egy-egy luxusautó, egy-egy luxusvilla.


Ellenben az ideíró nő rühelli a csóró, szegény, éppenséggel nem túl gazdag férfiakat, akik legdurvább esetben tegyük fel, hogy lustaságból nem akarnak saját maguk számára jobb életlehetőséget biztosítani. Ez teljesen rendben van, hiszen léteznek ilyen férfiak ugyebár, senki nem vitatta, viszont az ideíró nő, mivel őt, a saját elmondása szerint nem érdekli a pénz, mégis azonnal nekiugrik az ilyen férfi torkának és egy kanál vízben fojtaná meg legszívesebben.


4. ellentmondás: a második örökérvényű ellentmondás, a férfi csúnyasága! Az ideíró nőket nem érdekli, hogy egy férfi milyen adottságokkal rendelkezik. Lehet az a férfi féllábú, félszemű, félfülű, félkarú, kutyafejű, lófejű, szamárpatájú, görbehátú tevepúpú quasimodo, nagyfejű törpe, csontsovány égimeszelő, vasalódeszka, gömbölyű vágási disznó, az ideíró nőt ez nem érdekli, hiszen az ideíró nőt csakis az érzelmek vezérlik, és az, hogy a férfi hogyan tudja mindenféle nyomorékságát mégis pozitívan feltüntetni (de jobb, ha leginkább eltüntetni) az ideíró nő szemében.


Ellenben az ideíró nők valahová az egek fölé helyezték a saját elvárásaik lécét, amit még egy teljesen normális felfogású és teljesen normális (mondjuk úgy, hogy vonzó) külsővel megáldott férfi sem igazán tud megugrani, hiszen ez sem elég jó, mert az ideíró nő folyamatosan feltételezésekben él, azaz ha megszerez magának egy tökéletes férfit, neki a tökéletes+1 fokozatú férfi kell. Az ideíró nő rátartiságból akkor sem enged az elvárásaiból, ha már teljesen elveszett az élet mocsarában, képtelen alkut kötni, képtelen megalkudni, képtelen alkalmazkodni.


5. ellentmondás: szemet szemért, fogat fogért, avagy az általánosítás ellenfordítása! feltételezzük, hogy minden nő logikusan gondolkodik. Legalábbis ezt állítják magukról. Akkor mégis hogy lehet az, hogy amelyik vitába egy ideíró nő bekapcsolódik, ott teljesen el lesz kanyarodva az eredeti témakörtől, és névtelen személyeskedés, pocskondiázás veszi kezdetét? Valamint hogy lehet az, hogy ha egy férfi tegyük fel általánosít (mert mi férfiak ilyen sötétek vagyunk), akkor az ideíró nő azonnal fordítja a fegyvert és a férfinak farkasszemet kell néznie a puskacsővel, amit neki kellett volna elsütnie? Hogy lehet az, hogy a nők ezt tartják logikusnak, ezt tartják megoldásnak? Az a helyes megoldás, ha rögtön az áldozat felé fordítjuk a fegyvert, és nem a helyes kiutat, magyarázatot keressük inkább, hogy mi miért történt, történhetett, fog történni? Ez a nagy női logika? Ez aztán logika!


(28/F)


2014. ápr. 27. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem jól látod, de amúgy se kellene egy anonym oldalra alapozni
2014. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát itt tényleg nem sok logikát kell keresni bennük, tisztelet a kivételnek!
2014. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
+1
2014. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

1-5 Ellenmondás lényege: soha ne adj a nők véleményére nőügyben.


De ne lásd ilyen sötéten a helyzetet. Vannak itt is nagyon helyes és normális lányok, csak mint minden fórumon, itt is a varjú lelkű, férfigyűlölő, megvető típusok a hangosabbak.


26F

2014. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És akkor még nem is láttad ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__56..


Az élet nagy problémái.....

2014. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

"Ellenben az ideíró nők valahová az egek fölé helyezték a saját elvárásaik lécét, amit még egy teljesen normális felfogású és teljesen normális (mondjuk úgy, hogy vonzó) külsővel megáldott férfi sem igazán tud megugrani, hiszen ez sem elég jó, mert az ideíró nő folyamatosan feltételezésekben él, azaz ha megszerez magának egy tökéletes férfit, neki a tökéletes+1 fokozatú férfi kell."



LOL, ember, te hol kiknél próbálkoztál??? én lány vagyok, nincs magasan a mérce, alacsonyan sem, de normális helyen van, és ehhez találtam part is. a haverjaim szintén átlagosak, mégis van nőjük... akkor most nem értem, szerintem te forogsz rossz körökben.

2014. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem meg az, hogy honnan tudod, hogy itt ki a nő, meg ki a férfi?

Feltettem én is ide egy kérdést, a nőkkel kapcsolatban valamit, erre írt valaki választ, eléggé felhúzott vele, írtam neki privátot, erre kiderült, hogy egy 60 év körüli hapsi volt az illető...

Csak valamiért agybeteg módon védi a nőket, pedig még csak nem is szapultam a nőket a kérdésemben.

Akiről meg azt hittem, hogy egy fiatal suhanc, az meg egy 50 körüli nő volt...

2014. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak te látod így, de szerintem nincs igazad. Egyrészt a válaszok nagy részénél nem tudhatod, hogy férfi vagy nő-e az illető, másrészt nem tudhatod, hogy milyen idős (rengeteg 12-16 éves ír ide, az ő véleményükre azért nem adnék), harmadrészt vannak ilyen nők, de vannak bőven kivételek is, szóval hibásnak érzem ezt az általánosítást.
2014. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 moonlightsentinel ***** válasza:
95%

Hm, lehet, hogy azért van ez, mert a nők mindössze annyiban hasonlítanak egymásra, hogy puncijuk van. Ezen kívül az egyik ilyen, másik olyan, mások a véleményeik a dolgokról, amik ellent is mondhatnak egymásnak.


Nem értem, miért kéne, hogy minden nőnek mindenről egységes véleménye legyen...

2014. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 28 éves férfi,


most, hogy kipanaszkodtad magad bő egy oldalban, tulajdonképpen mi a kérdés?


Egy veled egykorú nő.

2014. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!