Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy ennyire válogatós vagy? 20/f

Figyelt kérdés
Még sose volt komolyabb kapcsolatom pedig lehetett volna csak egyszerűen akikkel össze tudtam volna jönni nem jöttek be pedig a legtöbb nem tartozott a csúnya kategóriába.Nekem fontosak a lánynak a külső tulajdonságai mellet a belső tulajdonságai is. Egyszerűen nem találom meg azt aki nekem a tökéletes és ez miatt egyre magányosabbnak és cikibbnek érzem magam mert az összes ismerősömnek szinte már van/volt barátnője. :( Lehet bennem van a hiba hogy túl magasra teszem azt a bizonyos "mércét"?
2014. ápr. 27. 11:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Vagyok bocsánat
2014. ápr. 27. 11:49
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

majd ha lesz egy komoly hosszú kapcsolatod rájössz, hogy mekkora hülye voltál, hogy nem éltél anno az adódó lehetőségekkel!

Ne válogass! Minden csajt meg lehet bökni egyszer!

2014. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak van ízlésed. Keress egy lányt aki igazán tetszik (valahol biztos lesz egy olyan) és nyomulj rá
2014. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne benned a hiba?Ez a baj látod a társadalommal,ha valaki normálisabb az átlagnál,és vannak

elvei,akkor már is ciki amit művel.Szerintem szuper,hogy nem éred be pótlékkal,csak ne add fel!!:) Lehet hogy a környezetedben nem találsz megfelelő lányt,akkor menj egy kicsit távolabb és keresgélj olyan helyen ahol eddig még nem.

Szerintem klassz,hogy nem állsz be a sorba!:)))


18/L

2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Ez nekem is bajom, csak én ezt pozitívan fogom fel. Inkább legyen magányos, mint boldogtalan. Tehát válogatok, keresgélek. És ez nem azt jelenti, hogy nem élek a lehetőségekkel. Bulikon, ha adódik egy helyzet, meg kell ragadni. Nem muszáj azért folytatni. Ezzel is tapasztalatot gyűjtesz. Rányomulsz egy szép lányra egy bulin, összejösz vele az esétre. Ha belül nem olyan/másnap megbánod, akkor tovább álsz.

Tehát igen: Ha komolyat akarsz, akkor JÓL válogasd meg. Ne járj úgy, mint az első kommentelő, hogy félre kaccsintgat.

21F

2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még közel 20 éved van rá, hogy megtaláld az ideális nőt magad mellé. Szerintem ne add alább, mert úgysem leszel boldog egy olyan lánnyal, akinek a természete nem passzol hozzád.
2014. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak olyan gáznak és magányosnak érzem magam :( olyan jó lenne valakit átölelni hozzábújni stb. :(
2014. máj. 14. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Elmúlik, ha kivered
2014. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nálam ugyanez, csak lány vagyok. :)
2014. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó dolog az igényesség, előítéletesség viszont kevésbé, néha kell egy kis rugalmasság és elfogadás is. :) Néha pont annál találjuk meg amit keresünk aki kicsit az ellentétünk. Ha van kedved beszélgetni, írj. :)

23/l

2014. jún. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!