Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blue-eyed kérdése:

Lányok, hölgyek! Mi a véleményetek a csak szexen alapuló kapcsolatról? Van akinek van ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de nem jött össze. 1 évig jártunk a sráccal. Rájöttem, hogy nekem ez nem megy :D
2014. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos....jelenleg ebben vagyok és működik. Nyilván fiatalabb koromban (huszas éveimben) el sem tudtam volna kèpzelni hogy lehet szexelni szerelem nèlkül, de változik az ember és változnak a körülmények is. Egy házasság után amikor az embernek nincs lehetősège és még talán igénye se arra hogy rögtön új pár találjon, ez egy nagyon jó megoldásnak tűnik. Nyilván nem akárkivel, és bár már nem kell hozzá szerelem de érzelem az igen....kölcsönös vonzalom, vonzódás, szimpátia, bizalom részemről elengedhetetlen ahhoz hogy egy ilyen kapcsolat kialakuljon.....nyilvan hosszú távon nem ez az ember célja, de ki tudja mit hoz az élet..... :)
2014. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kipróbáltam 3 hónapig ment utána,kevés volt,testi vonzalom megvolt,de nekem hiányzott az "szeretlekes" rész hogy hozzá bújak valakihez és ne csak szex legyen,nem bántam meg:)
2014. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, legutoljára 3 hónapig. Jó dolog, amíg el nem kezdek érezni vmit, amit persze a másik fél leszar a legtöbb esetben.
2014. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hölgyek! Én szivesen kipróbálnám a dolgot. Ha valakit érdekel egy 35 éves, kékszemü,barna hajú, vékonyabb pasi akkor ìrjon. Budapesten lakok.
2014. ápr. 27. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!