Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rá várnom?

Figyelt kérdés
A "barátnőm"mel másfél hónapja barátkozunk, de bevalotta, hogy többet érez irántam. De járni meg azért nem akar, mert az előző pasija durván kihasználta és nem tud megnyílni felém. Mindent megpróbáltam, de folyton időt kér. Megéri rá várnom, vagy csak szórakozik velem?

2014. ápr. 27. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt éltem át nemrég, csak két hónap után. Ő is bevallotta, hogy "milyen sokat jelentek neki", megy így szeret - úgy szeret... aztán szó nélkül eltűnt :D


Nem, nem éri meg várnod rá.

2014. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja.Én inkább hanyagolnám.(Bár én nem szoktam sokat pitizni,inkább lelépek)
2014. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nincs jó tapasztalata erről. Többet érez mihez képest?:)
2014. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj én is így vagyok... nem sok értelme van várni ha nem akarja akkor hagyjad is majd rájön mit vesztett! mért állnál nála sorba mikor máshol első is lehetnél?
2014. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így jártam barátom én is. szinte pontosan így. többet érzett irántam, volt pasijával két és fél évet jártak, szakítottak, aztán én ápolgattam a lelkét, jártunk egymáshoz, le is feküdtünk. próbáltam neki segíteni amiben csak tudtam, hogy "felépüljön" és járhasson velem. végén felépült, és lelépett mással akibe állítólag két hét alatt beleszeretett (mert belém két hónap alatt nem tudott)...


jótanács: most hagyd ott, mielőbb többet kezdesz érezni iránta!!!

2014. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!