Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érezhetően önbizalomhiányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érezhetően önbizalomhiányos, komoly, nem magabiztos fiú taszítja a lányokat, nőket? 24F

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy túlzottan jópasi (10-es skálán 3-asra értékelném magam). Viszont igényesen öltözködöm, adok magamra stb.. Volt már több rövidebb viszonyom lányokkal, nőkkel. Azt tapasztaltam, hogy a nők akkor figyelnek fel rám inkább, ha magabiztosnak, már-már önteltnek mutatom és kissé megjátszom magam és úgy járok-kelek mintha legalább én lennék a miniszterelnök. Beszélgetés során is inkább a laza, "nagydumás", szellemes, nagyotmondó de általam kissé faragatlannak, ripacskodónak, intellektuálisan nem túl tartalmasnak tartott stílusra buknak. Amióta úgymond kevésbé kirívóan, "normálisan" viselkedem sokkal kevesebb lánynak keltem fel az érdeklődését. Úgy látszik az intelligens, kimért, udvarias modor nem nyerő manapság.


Rendszeresen járok szórakozni egy átlagos közönséget vonzó vidéki nagyvárosi bulihelyre, de ott is csak akkor vesznek észre igazán ha bunkón nyomulok, jófejkedek, nagyképűen teszem az agyam. Megfigyeltem, hogy általában ez a stílus a nyerő a lányoknál buliban. Lehet akármilyen nagy tahó. A kérdésem az lenne, hogy mi annak az oka, hogy a 17 és 25 között lányok nők nagy része inkább az álvagány, hanglér, felvágós stílusra bukik, mint a normalitásra? Ez csak nekem tűnt fel vagy más is tapasztalta már ezt?



2014. ápr. 27. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem taszítja,de nem is vonzó.
2014. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor önbizalomhiány vagy udvariasság?Marhára nem ugyanaz a kettő.Az előbbi taszító,utóbbi vonzó (intelligensebb lányoknál)
2014. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy laza, vicces, magabiztos, közvetlen emberrel valóban könnyebb beszélgetni és mások is általában fesztelenebbül érzik magukat a társaságában, mint egy láthatóan önbizalomhiányos, feszélyezett, szótlan, kimért valakivel. Tehát ez tényleg lehet hátrány az ismerkedésnél nemcsak párkapcsolati téren, hanem az élet bármely területén.

Az udvariassággal viszont szerintem semmi baj, sőt...!

2014. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése, ami neked normális az lehet nekem már a nyöszögő szerencsétlen kategória. Engem taszítanak az önbizalomhiányos emberek, soha többet nem járnék olyannal akinek az önértékelése nincs rendben (tapsztalat, hiába rendes hiába jó ember a folyamatos kompenzáció és bizonyítási kényszer, érzékenység stb. hosszútávon kibírhatatlan).

Ugyanakkor nem kedvelem a magukat vagánynak, keménynek kiadó embereket sem ha nincs mögötte tényleges eredmény.


Szeretném még megemlíteni, hogy az ittnei siránkozó pasik 99%-a úgy gondolja hogy ők rendesek meg megbecsülnék ha lenne barátnőjük és velük gonosz mindenki, én akikkel a valóéletbe találkoztam ilyen felfogással annak mindenk olyan lelki defekje volt, hogy egy békát nem mertem volna rájuk bízni, nem hogy párkapcsolatba kezdeni velük. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a normális emberenként nagyon eltérő fogalom.

2014. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos én azt tapasztaltam magamon is, hogy egy köpedelem, bunkó, álvagány, erőltetetten jópofa stílussal sokkal könnyebb csajozni, mintha valaki normálisan viselkedik és nem játsza az agyát. A 17-25 közötti női korosztály kb 85%-ának ez jön be.


#4 Remélem összefutunk egyszer az életben, mert az ilyen kis öntelt libákat, mint amilyen Te lehetsz szívesen alázom. :)

2014. ápr. 27. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz mit kívánsz, lehet ha összefutnánk te rohannál sírva haza. Bár feleslegesen nem szoktam fájdalmat okozni, ha valaki brahiból alázni próbál az általában pórul jár.


Bár innen eléggé úgy tűnik csak az ugat de nem harap kategória vagy, hisz neked van szükséged megerősítésre és sikernek könyveled el hogy volt már pár rövidebb kapcsolatod (röhög a vakbelem).

2014. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod. Ha csajozni szeretnél, ha legyezgeti a hiúságodat, hogy viháncolnak a csajok a beszólásaidon, akkor persze, hogy a nagydumás bunkó stílus a nyerő. Ha normális lányt keresel hosszútávú párkapcsolatra, akkor ő értékelni fogja a valódi intellektuális tartalmat és a mély érzéseket. Fölszedni lányt is így érdemes: ha megjátszod magad, hamarosan úgyis kiderül, ha valójában nem magadat adtad. De a csajozós viselkedés, mint látod, komoly szűrő: mindkét végletre van vevő, csakhogy nem ugyanazok. És igen: létezik az arany középút: szeretjük a laza,kicsit vagány, ám tartalmas beszélgetésre képes pasikat. Ahogy írsz, az alapján úgy gondolom, Neked ez nem lehet gond.
2014. ápr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!