Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor jön a szerelem, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor jön a szerelem, amikor nem számítunk rá?

Figyelt kérdés

mindig ezt mondják nekem, viszont nekem már nagyon hiányzik egy kapcsolat, hónapok óta egyedül vagyok, és hiába van dolgom fiúkkal, valahogy az lesz a vége, hogy nem keresnek/nem keressük egymást.

és mivel nagyon akarom, hogy rám találjon a szerelem, éppen ezért nem jön. hogyan tudnám "becsapni az agyamat", hogy ne akarjak annyira pasit?

18/L


2014. ápr. 27. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hat én ugyanezt erzem, csak fiuban. de kosd le addig magad valamivel. a szerelem nem csak akkor jon, mikor nem szamitunk ra, de mikor epp tenyleg nem szamitunk ra, mindent mashogy nezunk, minden mashogy tortenik. kepzeld el, mikor gorcsosen, ketsegbeesetten keresel valakit akibe kapaszkodhatsz es mikor epp semmire nincs gondod, elvagy es nem gondolkozol ilyeneken, ugy talalkozol vkivel. maris mas a kisugarzasod es te is esetleg beleesel abba a sracba akivel ha gorcsosen talalkozol elhajtasz.
2014. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha így lenne a valóságban akkor örök életemben egyedül lettem volna...szóval azért tenni is kell valamit, hogy történjen valami, mert nem hullik semmi az ölünkbe.
2014. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert ha van párod, akkor jól érzed magad, és kellemes a kisugárzásod. Érezd jól magad, ne görcsölj, és akkor sugározni fogsz, mint Csernobil. Így látni fogják, hogy egy boldog, és kiegyensúlyozott lány vagy, aztán tapadnak rád a fiúk, mint legyek a légypapírra...
2014. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
asszem akkor en sem mondtam ezzel hulyeseget
2014. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem pont akkor jött kapcsolatom, amikor eldöntöttem, hogy már annyian történ össze a szívem, hogy ezentúl csak érzések nélkül fogok kavarni és élvezem úgy az életet...és akkor jött egy srác, aki nagyon figyelmes és aranyos meg minden ami kell...aztán most vele vagyok:) Szóval ez valamennyire igaz, mert tényleg akkor jön, amikor nem görcsölsz rá, mert valószínűleg az nagyon látszik rajtad.
2014. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem igy volt h akkor jott a szerelem amikor nem szamitottam ra es harom eve nagyon boldogok vagyunk
2014. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami igazság:D en egy eleg rossz kapcsolat utan eldontottem hogy tobbet nem leszek szerelmes...nem kell nekem pasi..es aztan csak ugy jott a szerelem:D
2014. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!