Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyott alább MINDEN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott alább MINDEN?

Figyelt kérdés
A menyasszonyommal 2 éve élünk eggyütt albérletben, és kb 2 hete minden alábbhagyott amit egy kapcsolattól remél az ember.Igyekszem jó társ lenni sőt őszintén kinyalom a khm..Miért hagyottt alább az érdeklődése felém? Még az sincs, hogy sokat vagyunk eggyütt mert ő müszakozik én meg egész nap odavagyok. Szerintetek?
2014. ápr. 27. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen.Vagy elhitted a sirig tartó bla-blat?
2014. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is a sírig mert ugye az képtelenség, de 2 év különélés után? o.O azért ettől szerintem minden normális ember többbet remél, ha már el akarja venni és ő igent mond..
2014. ápr. 27. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
sok mindenkinél így van, sajnos ez az élet
2014. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, sajnos ez az élet. ez az élete azoknak, akik ezt elfogadják, és beletörődnek abba, hogy ez így van jól.

akik meg nem fogadják el, és addig keresnek, akik olyat nem találnak, aki tényleg szereti őket, azoknak meg az az élet.

2014. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy az élet velejárója az, hogy eggyik napról a másikra csak ugy "elfogy" az igényünk... A kérdésem lényege, hogy adott egy nő aki 5 évet várt rám, hogy megkapjon, megkapott és 2 év eggyüttélés után egszeriből csak egymás mellett alszunk, vagy fekszünk vagy ülünk tök m1 de nem egymással csak egymás mellett. én 24F vagyok ő 20N.Véleményem szerintt orrba-szájba kéne mennie mindennek ilyen korban mint szerelem mint sex.
2014. ápr. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!