Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyenek a tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kishercegno kérdése:

Kinek milyenek a tapasztalatai az iráni pasikkal? Hol tudnék perzsául tanulni?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyok együtt egy iráni sráccal, aki itt tanul Budapesten, nagyon boldog vagyok vele. Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata az iráni fiúkkal. (Légyszi ne írjatok butaságokat!)

A másik kérdésem, hogy nem csak a szerelmem miatt - hanem mert régóta érdekelnek ezek a keleti dolgok: szeretem a filmeket, zenéket stb. - el akarok kezdeni perzsául tanulni. (Persze azért majd akkor is jól jön ha megyünk együtt Iránba). Hol tudnék tanulni megfizethető áron? A nyelvtanfolyam, amit láttam nem volt szimpi. Rosszakat is hallottam róla, inkább magánba lenne jó. Köszi!



2014. ápr. 27. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Az a tapasztalat, hogy kenyérre lehet őket kenni, amíg barátnőnek tartanak (bár megjegyzem nagyon gyakori, hogy nem, hogy 2, de 3-4-5 barátnőt is "tartanak" egyszerre), aztán ahogy komolyra fordulna a dolog vagy családi nyomásra eldobnak (hiszen nem vagy iszlám) vagy ráderőltetik az Iszlám kultúrát. Arról meg had ne én világosítsalak fel, hogy egy nőnek kuss a neve az Iszlámban. Járj utána magad:

[link]

2014. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Irán = Al kaida ,terrorista.
2014. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

én is ismerek irániakat. az irániak nem arabok.

más nép.

más a felfogás.

nekem nem volt semmilyen szerelmi tapasztalatom, csak baráti, de akit ismerek, mindenki teljesen normális, mindegyikük felsőoktatásban tanul (nem Mon, hanem másik eu országban.) a nők nem is viselik a csadort, csak Iránban, mert ott muszáj. európai módjára öltözködnek, és teljesen beilleszkednek az európai emberek közé. nincs az a klikkesedés, mint az araboknál.

nekem ez a tapasztalatom.

2014. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A tapasztalaton SAJÁT tapasztalatot értettem és nem idézeteket a Lányom nélkül sohából + wikipedia szócikkeket az iszlámról. Nyelvtanulás javaslat valaki?
2014. ápr. 27. 18:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert most ha azt mondom, hogy az egyetemi csoporttársam (aki igen, iráni volt, itt tanult a BME-n) szana széjjel csajozta magát az egyetem alatt, orrba szájba hülyítette a csajokat, majd mikor végzett szépen fogta magát és hazament úgy, hogy tőlem elköszönt, a 3 (!!!) aktuális baránőjétől még csak el se köszönt, se puszi se pá akkor ezt a sablont most ráhúzod mind a 40 millió iráni pasira?!


Van ott is ilyen férfi meg olyan férfi. Azt kéne megérteni, hogy ők az ilyen külföldi tanulást a "szabadság és függetlenség" időszakának élik meg. A kultúra teljesen más, mint az európai. Aztán ha hazamennek mindent maguk mögött hagynak amit itt felvettek és visszailleszkednek az Iszlámba, amit szvsz egy átlag európai se megérteni se megszokni nem tudna soha.

2014. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 majoroseva válasza:
94%
Nekem iráni a férjem. Két gyereket nevelünk szerelemben és boldogságban. Az általunk látogatott iráni eseményeken hozzánk hasonló magyar-perzsa boldog kapcsolatokat és házasságokat látunk. Nincsenek iráni és nem iráni férfiak. Az a fiú van, akivel Te együtt vagy, őt pedig Te ismered. Ne hallgass azokra, akik a véleményüket filmekre alapozzák, de még azt sem tudják megmondani, hogy egyáltalán hol van Irán. Én a férjemmel a házasság előtt és után is többször jártam ott, csodálatos ország. Ismerek egy hölgyet, aki vállal perzsa magántanítást, őt nagyon tudom ajánlani. Többeket ismerek, akik hozzá járnak / jártak. Este megkeresem az elérhetőségét.
2014. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is volt 10 magyar, kínai, orosz csoporttársam, aki csalta a csaját, 15 másik barátnője volt egyszerre stb. Az, hogy külföldön tanul még nem feltétlenül determinálja azt, hogy hogyan viselkedik egy párkapcsolatban. Számtalan olyan iránit ismerek, akiknek eszük ágában sincs visszamenni, az életüket Magyarországon képzelik el.
2014. ápr. 27. 18:36
 8/13 majoroseva válasza:

Szia! Az e-mail címe a következő: zabunefarsi@gmail.com

Csak ajánlani tudom

Üdv

2014. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Brit.24 válasza:
Szia! Én 9 hónapja vagyok egy Perzsa pasival:) első naptól kezdve együtt lakunk! Nagyon kedves tisztelet tudó nagyon szeret én is őt ! Minden léptében azt nézni nekem mi a jó! Imádja a családom :) az ő csaladja is tud rólam , és semmi bajuk azzal hogy én keresztény vagyok ! Nem rég kérte meg a kezem az utcán letérdelve , most gyereket szeretnénk minden vágya h a gyermekem apja legyen :) hamarosan esküvő, eskűvő után megyunk Iranba, ahol szintén az ő csaladjával is ünnepeljük hogy egybe keltünk :) a barátairol is csak jót tudok írni pl a legjobb baratjának is magyar felesége van és gyerekük is van , szorgalmasan dolgozik hogy meglegyen mindenük:)
2014. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
44%

Sok tapasztalatom nincs velük, csak annyi, hogy nekem is tetszik egy iráni srác. Jóképű, sportos, jól öltözködik, van kocsija, és külsőre nekem aktívnak, dolgosnak, nyugodtnak és összeszedettnek tűnik. Mindig nagyon kedves és közvetlen, amikor találkozunk (nyilván levette, hogy bejön nekem). A barátnője (vagy felesége? ) viszont, akivel még sosem láttam együtt, mindig csak külön találkoztam velük, nem nézett ki túl boldognak. De lehet, csak épp rossz napja volt.

Ezen felbátorodva én is utánajártam pár netes angol topikon, hogy kinek mi a véleménye az iráni férfiakról, illetve mik a velük kapcsolatos tapasztalatok, és főleg olyanokat írtak, hogy nagyon jóképűek, sármosak és elbűvölőek, sokat adnak a megjelenésükre és a külsőségekre, a BMW pedig kötelező kiegészítő a pasiknál. Műveltek, szorgalmasak és törekvők, de a nőket nem tekintik egyenrangú félnek, a kapcsolatban könnyen irányítóvá és dominánssá válnak, ami megnyilvánulhat féltékenykedésben és állandó kontrollban, a másik önbizalmának módszeres lerombolásában, verbális vagy fizikai bántalmazásban. Nem ritkán párhuzamosan 4-5 barátnőt is tartanak, könnyen hazudnak és manipulálnak másokat, és tudják, mivel vegyék le a nőket a lábukról. De hangsúlyoznám, hogy ez a leírás a topic hozzászólóinak az értesülésein és tapasztalatain alapult (amelyek között egyaránt voltak angol és iráni nők is), és nem lehet általánosítani, hogy mindenki kivétel nélkül ilyen. Egyébként pedig nagyon sok pozitívum is elhangzott az ottani férfiakról - kifjezetten jóképűek, elbűvölőek, figyelmesek, szenvedélyesek, szóval remek partnerek. Már csak reménykedni kell abban, hogy olyat sikerüljön kifogni, aki 10 év múlva is ilyen marad...

2015. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!