Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit tűrjek el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tűrjek el az első igazi szerelmemnek? Két véglet. Egyszer hősszerelmes, másszor fojtogat:S

Figyelt kérdés
Ő életem első igazi szerelme. Megőrülök érte amikor normális, de amikor bekattan valamin teljesen megőrül. Idegi alapon van nála.. Nagyon indulatos férfi. Megkértem hogy változtasson, és egy kicsit sikerült is neki de még mindig be tud kattanni. A legfájóbb, hogy nem is adok neki okot rá..:( Már attól is idegbeteg ha megnéznek az utcán, ami elég gyakori. Hihetetlen mértékben féltékeny. Mit gondoltok mi lehet a megoldás?:S
2009. dec. 24. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Menekülj, mielőtt még inkább a rabja lennél, esetleg elkezdene verni vagy öngyilkossággal fenyegetni.
2009. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 General ***** válasza:
Ha meg szeretnéd várni, hogy egyszer jól ellássa a bajod, akkor maradj vele...
2009. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már megtette.. Egyik veszekedésünk során kijelentettem hogy vége, erre ő azt mondta hogy nem tud nélkülem élni és öngyilkos lesz.. azzal is fenyeget hogy ha megcsalom megöl engem is és a srácot is:S Senki nem érti meg h mindezek ellenére én szeretem őt:( Én sem értem magam..
2009. dec. 24. 14:27
 4/24 anonim ***** válasza:
Idővel egyre kevésbé fogod úgy érezni, hogy a nyugodt periódusokért megéri elviselni az idegbaját.
2009. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Keress neki egy pszichiátert.
2009. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Menj el valahová, amikor elkezd rohamot kapni.
2009. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De ez pillanatokon belül bekövetkezik, és olyan apróságok váltják ki mint pl: nem rá nézek a buszon hanem ki az ablakon meg ilyenek:S Egyszer indultam haza amikor ideges lett. Megragadta a karomat és visszarángatott. Köszönöm az eddigi válaszaitokat, de az a baj h a kívülállóknak ez egy egyértelmű kérdés, nekem viszont nem:(
2009. dec. 24. 14:39
 8/24 anonim ***** válasza:
Minél később kezdesz el erőt venni magadon, annál nehezebb lesz. Ha rángat nyilvános helyen, segítségért kiabálsz.
2009. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Rémisztő.
2009. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
[link] Divatos betegség mostanában.
2009. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!