Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar, hogy hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy hazudik a feleségem az exeiről?

Figyelt kérdés
Elmesélte, de gyanús dolgok voltak benne, ami miatt hazugságnak éreztem, többször is belekérdeztem, de egyértelmű már, hogy hazudozik. Szerintem a valóságot titkolja egy félig - meddig kitalált történettel. Ma már nem számítana, de mégis zavar. Csak engem zavar, vagy mást is zavarna?

2014. ápr. 27. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele,hogy ha zavar is,mit tudsz tenni... Pocsék érzés lehet de ez van. Jobban kellett volna erőltetned a dolgot amíg nem volt a feleséged.
2014. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem pl nem zavar.
2014. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 nőből kb 9 hazudik a volt partnereit illetően:)

Természetesen nem többet, hanem kevesebbet szoktak állítani, tapasztalat;)

2014. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol az ex pasikkal? Mi értelme van? Mindent tudni szeretnél? Jó az neked? Vagy valami viszonyítási alapnak szükséges? Általánosságban némi infó róluk, aztán ennyi, de minek foglalkozni velük? Veled van a nő? Igen? Hozzád ment feleségül? Na, akkor ezzel foglalkozz, ne azzal, hogy x éve kivel hol, mikor mit csinált.
2015. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hálával és szeretettel gondolok az exeire: hülyék voltak, bénák, meg önzők... ezért ex-ek.

Nagyon ritkán kerül szóba bármi ilyen, nem sok értelmét látjuk az ilyenek kitárgyalásának.

A hazugság viszont zavar, tulajdonképpen válóok is.

2015. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!