Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hosszú és kacifántos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú és kacifántos a sztori. De a lényeg, hogy szakított velem a párom, és nem mond okot, kértem rá ezerszer, de nem válaszol. Nem értem, hogy miért? így nehéz lezárni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 09:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy ismerősét hátha tudja.
2014. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Írtam neki is, de ő se válaszol. :( pedig minden szép volt mikor utoljára találkoztunk. :(
2014. ápr. 28. 09:53
 3/28 anonim ***** válasza:
jobb, ha nem tudod
2014. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem értettem, hogy minek erőlködik az, akit elhagynak. Mit változtat a lényegen, ha tudod az okát? Elkezdesz pitizni, hogy megváltozol, vagy hadakozol, hogy nem úgy volt? Ha magadba nézve nem találsz érdemi választ, akkor minden bizonnyal talált jobbat, szebbet, okosabbat...stb., vagy simán nem volt már jó veled, és nincs elég tartása, hogy őszintén elmondja.
2014. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
lehet.. de így sokkal nehezebb lezárni..
2014. ápr. 28. 09:59
 6/28 A kérdező kommentje:
ha idegbajos vagy ne itt vezesd le :)
2014. ápr. 28. 10:00
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Jellemtelen. Én is találkoztam ilyen lánnyal és ma már hálás vagyok a sorsnak, hogy így alakult. Örülj neki, hogy egy ilyen gerinctelen ember, nem vesz részt az életedben.
2014. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
anyukám is ezt mondta :D
2014. ápr. 28. 10:12
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem ezt a mentalitast, min valtoztat, ha a kepedbe vag valami indokot? Miert kell eroszakoskodni, hogy igenis mondja meg?

Ha neki annyit jelentett az egesz, hogy csak ugy szakitott, akkor ez van, igy jartal, lepj tovabb.

2014. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
könnyebb túl lépni.. de így h semmi válasz, végülis így is tovább lépek csak nehezebb meg tovább tart. szerintem.
2014. ápr. 28. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!