Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kaphat egy ferfi, aki megut egy not?

Figyelt kérdés
Volt egy parom,akivel 7 eve gyutt eles utan eroszakosan viselkedett velelm penzugy dolgok miatt.10 eve ismertuk egymast,megbiztam benne teljesen,es kozos szamlank volt,a lenyeg folyamatosan fogyott a penz,en nem kovettem nyomon,mert megbiztam benne.Aztan kozolte nem tudja mit akar,en meg mondtam ,rendben akkor szia.A lenyeg,meg akartuk felezni a penzt,de meglepetesemre kevesebb volt rajta,mint amirol en nekem tudomasom volt.Magyarul kivetel volt,es nem potolta vissza.Miindegy,elkezdtem mondani h ez gaz,hol a penz,o annyit mondott egyutt koltottuk el,igan am de en nem jarkaltam el,haverozni,stb.a vagyon targyakat otthagytam neki,es ugy gondoltam a penz az enyem,mivekl nem azert dolgoztam annyit,es egy nonek eleg nehez mindent a nullarol kezdenie,foleg kulfoldon.neki van kint csaldtagja,nekem senkim,teljesen magamra maradtam.A lenyeg ami utan o kozolte,nem erdekli a penz,vigyem az egeszet,en ugy dontottem,viszem is,atraktam egy uj szamlara.Aztan vartam ra,hogy mikor hazajon,letisztazzuk,hogy miert,es a szuleim is a skypon voltak.o hazajott duhosen,mivel ki akart venni penzt,es nem sikerult,az ineternetet kihuzta,es magvarta hog kimenjek,es nekem jott.Lejott az occse,es o fogta vissza 3-szor is.A nyakamat fogta meg,ellokott,belem rugott,lehordott minennek.Az occse baratnoje is provokalt verekedesre,es beleszolt,ami nem is az o dolga.fel akartak jelenteni engem,lopas vadjaval,ami nem volt lopas,mert tudott rola,es szamla kozos,es rengeteg erteket hagytam ott nala.Felhivtam aznap a rendorseget,feljelentettem,kesobb elzartak 24 orara.elotte o nem hitte el,hogy megtettem,szerinte megerdemeltem,es rolnom kellene,hogy az occse lefogta.Azert kaptam,mert felidegesitettem.Szerintem o akarta leszedni az osszes penzt,csak en megeloztem,mindegy mert visszautaltam neki,valamennyit ,de azt se erdemelte meg!En a 10 ev utan ezt erdemlem?Mi a velemenyetek,mi fog tortenni?Lesz igazsag?
2014. ápr. 28. 14:16
 1/2 anonim válasza:
91%

Nem férfi az, aki megüt egy nőt.

Tanulópénz volt, most már hagyd. Legalább legközelebb tudni fogod, hogy pénzt nem szabad kölcsönadni, meg nem teszünk közös számlára.

Kezdj új életet, felejtsd el őt.

Szépen, aprólékosan építs újra mindent.

Kitartás!

2014. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért elhoznék tőle néhány cuccot ami téged illet.. Nem érdemelne meg semmit.
2014. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!