Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék "tükröt tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "tükröt tartani elé"?

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó. Mindketten huszonévesek vagyunk. Már nagyon unom amit művel velem, hogy nem bír megmaradni a fenekén, mert neki állandóan mennie kell bulizni/kocsmázni a haverokkal és ez az együttlétek rovására megy. Én nem vagyok bulizós. Most is megígérte hogy csak szombaton vagy pénteken megy be, döntsem el én, hogy melyik nap. Szombatot mondtam mert akkor ér rá a barátnőm, akkor elmennénk külön. Erre hát percre pontosan nem lett muszáj neki pénteken mennie haverokkal szülinapozni (egyébként neki még egy smst sem küldenek ha szülinapja van)? Akkor ő megy mindkét nap, mert pénteken "muszáj", szombaton meg ha nem leszek otthon hát ő nem fog engem várni. De az jól van ha én ülök otthon, ő meg bulizni van. Fordítva már nem tetszik.


A poén egyébként az, hogy még nekem mondta hogy egyik haverjának milyen a barátnője, hogy a srác nem mer bulizni menni, mert akkor elmenne külön a csaja is és akkor azon retteg, hogy mit fog művelni. Viccből mondtam, hogy jól csinálja a csaj, lehet nekem is így kéne. Erre mondta a barátom, hogy hát ő nem bírna ilyen nővel együtt élni, tuti elhagyná és boldog hogy én nem vagyok ilyen...


De lehet mégiscsak kezembe kéne vennem a gyeplőt. Azt akarom, hogy átérezze milyen az amikor vele csinálják ezt. Hogy rádöbbenjen mit művel. Aztán vagy észreveszi magát és rájön, hogy ezt nem kéne, vagy ígyis-úgyis szakítunk. Hogy valósíthatnám ezt meg?


2014. ápr. 28. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pl utálok bulizni, szóval keress magadnak inkább egy olyat, mint én.


De hogy hol a fenébe találsz ilyet... a közelben... akárhol... nem tudom.

2014. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem igen csinald ezt had tudja meg mit muvel veled!!
2014. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ti nem vagytok egymásnak valóak ezek alapján.
2014. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ismerősömék is így voltak, a lány nem járt, a fiú igen, állandóan rendezte a balhékat, lusta volt mint a fene. mára már nincsenek együtt. :/


miért nem mész vele? vagy ugyanoda csak te a barátnőiddel? nem szeretsz bulizni vagy a haverjait nem bírod? azért közösen is csináltok ilyen programokat ugye?

valamit muszáj tenned, ha megbeszélni nem tudjátok akkor marad az a módszer hogy ugyanazt teszed mint amit ő, hogy akkor jársz el amikor ő nem és ...jaj de ez nem a legjobb megoldás. akkor is valahogy együtt kéne lennetek, vagy pedig valahogy megbeszélni.

2014. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm a haverjait, mert mindegyik egy haszonleső, aljas patkány.
2014. ápr. 29. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!