Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy papucs lennék, ha visszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy papucs lennék, ha visszamennék ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

Még januárban szedtem fel egy csajt buliban. Még akkor este lefeküdtünk. Azt mondta jó volt, úgyhogy járjunk össze. Össze is jártunk 2 hónapig, aztán kiderült róla, hogy már évek óta prosti.


Elég bunkó dolgokat mondtam neki, mert bepánikoltam, úgyhogy le is tiltott mindenhol.


Eltelt 1 hónap, most hétvégén erre ír egy ilyen sms-t hajnalban: "szia, átjössz ma? :("


Gondolom részeg volt és beütött nála a szeretethiány.


Én megmondtam neki már korábban, hogy számomra elfogadhatatlan, hogy prosti. De amúgy nagyon kedves lány, nem hisztis, úgyhogy bírom. Mondtam neki azt, hogy ha egészségesen ki tud szállni a dologból, akkor máshogy néznék rá.


Úgyhogy most ezt az sms-t már úgy magyarázta, hogy már nem fogad kuncsaftokat, webkamozni fog (amúgy mondjuk van civil munkája, de egy héten csak három nap)...


A webkamozást még lehet is tolerálni valamennyire.


Na és az a para most, hogy ha visszamennék hozzá, akkor a saját elveimet adnám fel, és igy mégis, hogy tudna rám férfiként tekinteni? Tuti nem lenne jó már többé.


Meg nyilván kicsi rá az esély, hogy kiszáll a szexmunkából, mivel én eltartani nem tudom, mert nincs még életem. Mondjuk nem is akarok tőle semmi komolyat, csak nekem is hiányzik a szeretgetés. Csajozás meg sajnos nagyon döcögősen megy. Nagyon nehezen találok csajt, aki elfogad így, ahogy vagyok.


Mondjuk lehet azon is el kéne gondolkodnom, hogy miért vonzok be ilyen vállalhatatlan nőket mindig :(


2014. ápr. 28. 22:29
 1/9 Noydra ***** válasza:
Hát... ez kemény. Te csak szeretetpótlék leszel neki, jó ha tudod.
2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Halott ügy.
2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

volt ilyen csajom, hagyd a fenébe.

minden ujjára akad 5 pasi.

2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ujjjj...

Ha szeretgetésre vágysz, akkor nem ő a legjobb. Használd őt arra, amire való.

A kalapáccsal sem fogsz tojást felverni és kompresszorral sem tudsz csavart húzni.

Ja, és munka végeztével minden eszközt tegyél vissza a helyére.

2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát te legalább ilyeneket bevonzol XD
2014. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, tényleg, tök kellemes volt aids tesztre menni és égetni a pofám, mikor elmondtam a sztorit azt orvosnak
2014. ápr. 28. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom részeg volt és beütött nála a szeretethiány.


inkább a bréhiány ecsém.

2014. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hádde mindig dugják
2014. ápr. 28. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
És megkaptad már az eredményed? Negatív?
2014. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!