Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátomnak váll alá érő hosszúságú haja van, beszélgettük, hogy lehet, hogy levágná. Nem tudom én hogy viszonyulnék hozzá ha levágná, most nem azért mondom ezt mert felszínes lennék, csak én úgy jöttem össze vele hogy ilyen volt a haja, mert az ilyen stílusú pasik tetszenek.

Viszont már rettenetesen unom, hogy ha egyedül megy el a haverjaival valahova, állandóan rettegnem kell a nyárcsorgató nőktől. Nem csalna meg, de amikor valaki random beleül az ölébe és jaj teszi ott magát, na azon ki tudok akadni. Neki ez persze imponál, hogy ő micsoda jó pasi, és már tiszta egoista lett, amit szintén nem bírok. Pedig egyáltalán nem volt ilyen. Egy szerény, érzékeny fiú volt, de amióta kapcsolatban van velem (ugye én is megerősítettem, hogy helyes) meg most a qrvák is illegetik magukat neki, teljesen megváltozott.

Ilyenre akarja vágni a haját: [link]


Ti hogy döntenétek? Megerősítenétek azt benne, hogy jobb lenne a rövid haj, ha utána külsőre taszítana, de legalább a többi nő is leszállna róla? Mert amúgy nincs semmi extra arca, csak a haja minden "értéke".


2014. ápr. 29. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, végigolvastam az irományodat, több helyen is felfordult tőled a gyomrom, és leginkább azt tudnám javasolni, hogy szakítsatok, mert ez a kapcsolat úgy nagy szar, ahogy van.
2014. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is hosszú haja van, én nem engedném levágatni. Viszont van egy jó barátom akinek ugyan úgy hosszú haja volt most vágatta le (amin kicsit meglepődtem), de jól áll neki, eddig is helyes volt, de így sokkal jobb.

Nem lehet tudni hogy jól áll e majd neki, de lehet hogy akkor is tetszeni fog a csajoknak. Te tudod hogy akarod e támogatni vagy nem.

2014. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy programmal megnéztem hogy állna neki ez a haj, hát.... Neki kicsit nagy, elálló füle van, meg a feje is pufibb. Meg ez a haj számomra amúgy is olyan tömeghaj... Szóval a lényeg, hogy nekem nagyon nem tetszene.


Van egy ismerősöm, neki is hosszú haja volt, mondta hogy hullottak utána a lányok, aztán amikor levágta, le se pottyantották, pedig neki nem ilyen gagyi haja lett és jól is állt neki meg helyes arca volt. Azóta növeszti vissza.


Ha a többi nőnek sem jönne be így, akkor legalább letörne egy kicsit a barátom szarva, hogy a haja nélkül kb senkinek sem kéne. Talán akkor nem lenne ilyen egoista és megbecsülne, hogy vele vagyok. Ha meg végül csak szakítanunk kell, legalább úgy könnyebb lesz nekem, mert nem arra a pasira fog "emlékeztetni" akivel összejöttem...

2014. ápr. 29. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Félhosszú?

Nézd meg, milyen lenne.

2014. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!