Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban meg lehet szokni évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meg lehet szokni évek alatt a magányosságot?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, 7 éve magányos, s úgy érzem, hogy kezdem megszokni ezt az életstílust. Nincsenek íratlan szabályok és kötöttségek, a rengeteg munka, tanulás és hobbiknak való élés elveszi az összes időm, s most már kezdem azt érezni, hogy ebbe be sem tudnék szorítani egy kis időt sem a barátnőzésre. Pedig sokszor érzem azt, hogy nagyon jó lenne egy lelki társ, egy hozzám nagyon közel álló személy, de aztán rájövök, hogy csupán a szexszel és néhány kedves szóval is beérem átmenetileg. (Ezt az igényemet 1-2 hétig tartó futó kalandokkal tudom kielégíteni, beteljesíteni, habár 7-8 év alatt talán 2-3-szor történt ilyen, tehát még így se sűrűn.) Néhány napig el tudom magam körül viselni a nőt, de akármilyen jó, szép, okos, művelt, vonzó, kívánatos, nem tud érdekelni pár nap után. Pedig több olyan nővel is volt már dolgom, akik komolyabban megfogtak, s eltűnődtem rajta, hogy talán velük érdemes lenne belevágni egy komoly kapcsolatba, de mindnek az lesz a vége, hogy nekem tökéletesen jó a független, elkötelezetlen élet.


Más is érez hozzám hasonlóan? Normális lehet az, hogy megszokja valaki a magányt?


2014. ápr. 29. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem véletlen a mondás: minden csak szokás kèrdèse. Igen, hozzá lehet szokni a magányhoz de úgy gondolom hogy ennyi idősen, sőt bármennyi idősen sem törvényszerű hogy az ember egyedül éljen. Bár az is igaz hogy minél több idő telik így el magányban annál nehezebb újra nyitni egy másik ember felé és elfogadni, alkalmazkodni a másik személyéhez. De ha érzi az ember hogy megtalálta a megfelelő társat akkor szerintem könnyebben feladja az egyedüllétet, de ehhez nyitottnak és toleránsnak kell lenni.....
2014. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Majd egyszer csak betoppan akinek be kell toppanni és akkor ezek mind megváltoznak és természetesen fogod venni, ha szerelmes leszel.
2014. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanígy vagyok. Ha van kedved, beszélgethetünk priviben.


28/f

2014. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magányos, de az egyedüllétet nagyon is élvezem 25 évesen.
2014. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. majd amikor 30x évesen is üres lakásba mész haza, magad csinálod a kajád(vagy anyuci) nincs aki megkérdezze milyen volt a napod, üres ágyba fekszel aludni, nincs kivel lefeküdni, akkor majd nem így gondolod.



Kérdező:


Szerintem Nem mindegy hogy valaki megszokja az egyedüllétet mert régóta nincs senkije, vagy beletörődik abba, hogy ő egyedül fog maradni.


Én is sokáig voltam magányos, nem sikerültek jól a kapcsolataim. De soha nem törődtem bele és nem voltam hajlandó elfogadni hogy egyedül kell megöregednem. Így nem adtam fel, és idővel lett férjem akit szerethetek, és aki szeret. Mindjárt nem szar, rideg és unalmas így az élet.


Ha lesz párkapcsolatod biztos furcsa lesz eleinte. Nekem is az volt, de amint megízleled a szerelmet, nem is vágysz rá, hogy egyedül légy. Csak nem szabad abbahagyni az ismerkedést. Hidd el megéri próbálkozni.

2014. ápr. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se adtam fel és sikerült párt találnom.


31/F

2014. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szokd meg! Én már megszoktam és csapdába estem. Antiszociálissá váltam végleg. :/
2014. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!