Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki_ki kérdése:

Hogyan értessem meg a párommal, hogy figyeljen jobban oda rám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már egyszer szakítottunk, mert nagyon eldurvultak a vitáink... Végül kibékültünk, de megbeszéltük hogy változtatunk mind ketten. De ebből komolyan azt érzem, hogy csupán én próbálkozom. Azt érzem, hogy ő áll s nem tesz semmit, várja a sült galambot a szájába, míg én sürgök-forgok körülötte, hogy neki jó legyen. Úgy érzem nem mondhatom el mi bánt mert ezt támadásnak hiszi, holott egyszer ő is beismerte hogy nem tudja hogyan kellett volna viselkednem... De nem képes megérteni a problémámat, csupán a sajátjaival foglalkozik, míg én is azért gyötröm magam, hogy neki jó legyen. Akkor ki foglalkozik velem? Ha szépen beszélek vele ha csúnyán mindig ő van megsértődtem, s emiatt azt érzem, hogy egy szavam nem lehet a kapcsolatban, én mindent értsek meg, alkalmazkodjak, s ne legyenek problémáim.... Fiúk véleményére is kiváncsi vagyok,mert komolyan nem tudom követni a gondolatait a páromnak... Előre is köszönöm.
2014. ápr. 29. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Mindenkinek van egy alaptermészete, ami nemigen fog változni.
2014. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, inkább keresd meg az exed.
2014. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Exem egy lúzer lett, sajna :D s azt sem kell erőltetni többet :D tudom hogy nem lehet mit tenni,ez egyszerű válasz, de nem olyan egyszerű felejteni... Először tennèk valamit, s azt hagynám a végső esetre. Mellesleg ha én tudok vagy próbálok tenni a természetem ellen akkor neki is mehetne...
2014. ápr. 29. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy igazad lehet, de azért előbb még gondolj meg 2 dolgot:


- mindenki úgy érzi, hogy az ő problémái hatalmasak, míg másoké jelentéktelenek. Ugyanígy ő iszonyúan megerőlteti magát, míg a másik alig hajlandó megmozdulni.


- másrészt, ha közeledtek egymás felé, és mondjuk félúton találkoztok - mindketten úgy fogjátok érezni, hogy "én mentem többet, én engedtem többet és én tettem többet"

Esetleg ugyanez, de "sokkal többet"!


Ki kellene lépni egyszer magadból és kívülről megnézni a dolgokat. Pl. megkérdezhetnél mást is.

Most nem ezt tetted! A kérdésed nem erről szólt!


Amúgy ezeket nyugodtan mutasd meg a párodnak is.

2014. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) de igazából az a probléma h mivel még frissen lettek megbeszélve a dolgok így tényleg próbálok odafigyelni, s most nem túlzóm... Tényleg azt érzem h ő bármitegtehet egy kapcsolatban mert bármi probléma adódik akkor dühös lesz, hiába vagyok vele kedves vagy durva, mind1, mindig ugyanaz a hatás....
2014. ápr. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!