Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzet: Más tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet: Más tetszik, és aki, valószínűleg ezt nem vette észre. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Tetszek egy srácnak, de nekem ő csupán szimpatikus, mint egy barát.

Viszont az ismerőse tetszik nekem, aki meg nem egyszer látta milyen jól el viccelődünk egymással.

Próbált már úgymond kerítő is lenni egyszer, de nem tudta akkor, hogy részemről jó barátság van, mert a srác nem az esetem. A sráccal tisztázva lett a dolog.


Voltatok már hasonló helyzetben? Ha igen, hogy történtek a további események?



2014. ápr. 29. 09:16
 1/2 anonim válasza:

a barát szerepébe voltam , bevalottam neki mindent elkezdett bunkozni a lány...... és nem engedi tisztázni :(


NE LEGYÉL BUNKO VELE !! csak roszabb lesz , maradjon minden a régi , mondjad hogy : nem akarlak elveszíteni , mert ha járnánk akkor ugyis egyszer vége ha meg maradunk barátok az örökig tart és mindig látsz .

2014. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megbeszéltük, de igen hasonlón gondolkodtam én is.

Mert gyakran a barátság tovább tart, mint egy-egy kapcsolat a mai világban, ahogy észre vettem.

Közben persze mindenki (vagy inkább a többség) keresi azt, akivel leélheti életét vagy legalábbis hosszabb távon együtt lenni.

2014. máj. 3. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!