Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tartanom kell attól, hogy egyszer nekemjön?

Figyelt kérdés

Összevesztünk azon, hogy állandóan lelkiznek az exbarátnőjével, tegnap is ráírt a csaj, én meg kiborultam. Aztán persze még egy csomó mindent felhoztam, például hogy még mindig a volt barátnője által készített festmények lógnak az ágya felett, ilyesmi...

És nagyon begurult (azon, hogy én nem értem meg azt hogy ők barátok maradtak, haha), totál eltorzult a feje, meg vörös lett, többször is belevert a szekrénybe, meg a széket hozzávágta a falhoz.

Veletek is volt már ilyen?


2014. ápr. 29. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Befizetném a barátodat egy kasztrálásra...
2014. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit sározni de azért figyeld a jeleket! Meg vigyázz vele. Sajnos van ilyen tapasztalatom és így kezdődik, aztán a pofon és haladunk szépen a nagyobb verések felé.
2014. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En tuti nem jarnek,olyannal akinek nem vagyok fontos,es nem erti meg,hogy zavar,ha tartja az exeivel a kapcsolatott.Föleg kepek,meg talalkozgatnak.Ha lezarta,akkor legyen vege,ennyi,es csak Veled foglalkozzon! Mit szolna ha Te is beszelgetnel az ex pasiaiddal,kerdezd meg töle.

Amugy ha ilyen aggressziv,siman elöfordulhat,hogy elöbb utobb majd pofon,öklös,aztan hirado,vagy ki tudja mi jön meg.Menekülj,mert sosem leszel boldog.

2014. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A páromra volt ez jellemző, a korábbi tartós kapcsolatában is. Mármint hogy ha nagyon begurul valami miatt, akkor csapkod, meg odavág dolgokat, pl. egy széket. Én amióta vele vagyok 5 éve, kb. kétszer láttam ilyet tőle, szóval azért nem túl gyakori, hogy bútort hajigál. Eleinte félelmetes volt. Megbeszéltük, és ő azt mondja, hogy ilyenkor a feszültséget valami élettelenen muszáj kiélnie, mert különben felrobban. Engem soha egy ujjal sem bántott, és a legutóbbi ilyen esetkor, amikor dühös volt, még elé is mertem állni, hogy visszatartsam a marhaságtól, szépen le tudtam csillapítani. Korábban pedig mindig azt mondta nekem, hogy ilyenkor hagyjam és pár percig ne menjek a közelébe.

Szóval a te párod te ismered, te tudod, hogy amúgy mennyire erőszakos, agresszív típus. Ha amúgy is az, akkor én is félnék a helyedben, ha különben nem, akkor megpróbálnám megbeszélni vele. Viszont az, hogy így reagált a volt barátnője miatt, engem a puszta fizikai reakción túl sokkal jobban aggasztana, hogy érez még iránta valamit. Kizárt, hogy egy ágyba feküdnék valakivel, akinek az ágya felett az exe által csinált képek lógnak. Tartsa meg őket, ha akarja, de ne a hálószobában, hanem valami félreesőbb helyen.

2014. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt szépen tegyél pontot a végére.

Ennek semmi értelme.

Féltékeny vagy rá, akár okkal, akár ok nélkül, de ez folyamatosan mérgezi a kapcsolatot.

Főleg ha egyszer kiderül, hogy okod is volt rá...

A másik, hogy kezdesz tőle félni is, tartasz attól, hogy egyszer úgy kiborul, hogy megüt.

Nem illetek össze, ez abszolút rossz kapcsolat.

Csak az a választási lehetőséged van, hogy most vetsz neki véget, és szépen elválnak útjaitok, vagy később, esetleg egy komoly verés után menekülsz el előle.


Akkor már inkább most, nem?

Ülsz egy buszon, ami nem megy sehová. Szállj fel egy olyanra, ami oda megy, ahová te is menni akarsz. Párkapcsolatban miért nem látjátok ezt ennyire egyértelműen?!

2014. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az exnő korunk legnagyobb festőművész és pár év múlva milliókat ér a mázolmánya. Szóval pazarlás lenne kidobni az ilyen műkincseket
2014. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kezeld helyén a családon belüli erőszakot.


Nem lehet előre megmondani, hogy mire képes a párod. Lehet az életben sosem bántana téged, max beszakítana egy ajtót vagy eltörné a falon a saját csontját.


De elméletileg akár kezet emelhetne rád is. Szerintem van pár dolog amit minden nőnek meg kellene szívlelnie:


- egy nő se legyen harctechnikailag teljesen képzetlen..

- egy nőnek sem kellene engednie a belső késztetésének, hogy felidegesítsék a párjukat. Mert hiába kellene nekünk igazi férfiként viselkednünk, önuralmat tanúsítanunk legyünk reálisak: erre nem képes mindenki. Ezt nem könnyű megtanulni, a férfi pedig valamennyire erőszakos. Nem kell senkit sem felidegesíteni értelmetlenül.

2014. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előzők jókat írtak...

de neked meg miért is kellett felhozni réges-régi sérelmeket?

Egy vitában alapvetően egy dolgot beszéljetek meg!

Aztán, ha az sikerült - akkor jöhet esetleg a következő.

De csak akkor, ha sikerült!

És utána tartsd is magad a megbeszélt dolgokhoz!


Amúgy meg döntsd el te, hogy mennyire ismered őt, és tudsz-e bánni vele. Úgy látom, még magaddal se nagyon...

nem lesz egyszerű.

Talán jobban jártok, ha otthagyod.

2014. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb utóbb megteszi az aki ennyire nem tudja magát fékezni és csapkod meg dobálózik....


Amúgy velem olyan volt hogy egy korábbi pasim ütött meg. Megcsalt, én szakítani akartam, erre pafff. Pofon vágott. Repült is vissza a pofon neki azzal a lendülettel. Akkor kicsit magához tért, nem is mert újra megütni, csak ordibált. Amúgy otthagytam utána.

2014. ápr. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!