Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek betegesen féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek betegesen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A férjem barátjával és feleségével összejárunk,közös programokat szervezünk. A nőnek vannak tulajdonságai,amik zavarnak, de senki se tökéletes,én se, el tudunk azért beszélgetni. Szereti kihangsúlyozni,ha valamiben jobb másoknál. Biztos el is éri a célját, mert van bennem valamennyi féltékenység,pedig nem kellenne. Nem is ezzel van a problémám, hanem a férjem nagyon szeret vele incselkedni, cukkolni, naponta csetelnek,néha csak pár szót,néha többet. Eleinte nem mindig mesélte el,azt mondta azért,mert tudja milyen féltékeny vagyok. Megnyugtattam,hogy neeem,dehogy... Mostmár elmondja, meg fel is olvassa néha,miket irnak. Nem birom mikor ugratják egymást,mosolygok,de belül rosszul érint,és ezt a férjem is észreveszi.Ja,a másik férj se rajong érte,hogy az asszony sűrűn csetelget, ( nem mindig a férjemmel) már ejtett erre célzást.Túlzásba esek,ha ez nem esik jól? Ez beteges féltékenység? Szükségem van pár véleményre!

2014. ápr. 29. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elolvassa Neked,akkor nincs miert feltekenynek lenned!
2014. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rossz hír az, hogy igen, az vagy.

A jó hír az, hogy mivel én is kigyógyultam belőle, így Neked is van esélyed rá...

A legrosszabb hír viszont az, hogy nem tudom a titkom...villámcsapásszerűen állt bennem össze a kép, így csak annyit tanácsolnék, hogy növeld az önbizalmad!

2014. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom,hogy nincs elég önbizalmam,lehet ebből fakad az egész. Igyekezni fogok túllépni ezen, jobb lesz mindenkinek.
2014. ápr. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!