Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmel 1,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmel 1,5 éve vagyunk együtt és szakítani akar mert elmondása szerint már nem boldog velem! Hogy tudnám újra boldogá tenni?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekedünk, ő felhúza magát apróságokon! Azt mondja hogy szeret és én is nagyon szeretem őt.

2014. ápr. 29. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember! Mi nem ismerjük a barátnődet!
2014. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet rádunt, változást keres. Sok mindent nem tudsz tenni, mint hogy elengeded. Ha tényleg szeret, akkor visszajön.
2014. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretné, akkor nem akarna szakítani :D
2014. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret szerintem...
2014. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Aki apróságokon húzza fel magát, annak valami nagyobb baja van, nem feltétlenül veled, de az is lehet. Ezt a nagyobb gondot kéne kideríteni, és orvosolni. Még ha szeret is, a folyamatos stressz, ami az agyában hozzád kapcsolódik, igencsak meg tudja viselni.

Egyrészt vigyázz nagyon, hogy minden igényét kielégítsd, ne legyen semmi oka felhúzni magát. És beszélgessetek sokat, hogy kiderüljön, mi a gáz. (Ez nem abból áll, hogy megkérdezed tőle: "Mi a gáz?", ennél azért okosabban.)

24F

2014. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Johny11 válasza:
Hát haver , én is jártam ebben a cipőben sőt ... Az a szomorú hírem van hogy sehogy ... Ha egy nő eldönti h szakítani akar veled , akkor szakítani fog ha kaparsz mint egy sz*r papucs, ha nem! Én elkezdenék megbarátkozni a gondolatta! Vagy mond neki h jó egyet értesz vele hátha meglepődik és átgondolja , hogy mit veszít! Már ha tényleg szereted!
2014. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!