Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny és bizalmatlan a barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Azt eddig is tudtam, hogy nincs túl sok önbizalmam, de hogy ennyire (!) ne legyen, az még engem is meglepett.

Az aggodalmam forrása, az hogy nem értem miért szeret engem, mikor ő milliószor érdekesebb és több nálam. Simán találhatna jobbat, de ő azt mondja neki nem kell más. Elhittem, neki.

Szerinte más vagyok, mint a többi lány, ezért szeret (részben). De könyörgöm, hogy lehetnék más, mint a többi, mikor teljesen átlagos vagyok?!


23/L



2014. ápr. 29. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha meg akarna csalni meg teheti akkor is ha féltékeny vagy akkor is , ha nem.


De ha jól sejtem okot sem ad rá.

Illetve másik számára lehet a te párod is teljesen átlagosnak tűnik:)

2014. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
annak tartod magad bizonyára az is vagy,a barátod meg valamiért szereti az átlagosat.törődj bele.
2014. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad,fogadd el magad,azt,hogy tenyleg szeret,miert kellene neki masik nö,ha teged szeret! Nezzel youtub-on Csernus filmeket,hatha segit.
2014. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, átlagos vagyok.

Nagyon remélem, hogy ezt csak én reagálom túl.

Nem szeretném, pont én elüldözni.


Az önbizalom téma, elég közhelyesnek hangzik, hogy legyen. Hogy legyen? :)

2014. ápr. 29. 11:49
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Idióta a barátod? Na ugye hogy nem? Ne nézd idiótának, aki olyan emberrel akar lenni, akivel nem boldog. Tiszteld már ennyire :)

#1 jól mondja, a féltélenység eddig egy rossz kapcsolatot sem mentett meg, de az alaptalan féltékenység egy jó kapcsolatot is tönkre tud tenni.

A bizalom pedig úgy működik, hogy veszel pár nagy levegőt, almondod magadban, hogy minden jól van, nem lesz semmi baj, semmi okom rá hogy parázzak, és megteszel mindent, hogy boldoggá tedd őt. Nem csak attól vagy különleges, hogy milyen ember vagy, az ő számára már azért is, mert téged választott és téged szeret. Nyugodj bele ebbe a döntésébe és érdemeld ki azzal, hogy nem izgulod túl.

A legrosszabb, ami történhet, hogy egyszer kiderül, mégsem vagytok egymásnak valók. De ha folyton aggódsz, te magad teljesíted be ezt a rossz jövőképet.

Az én barátnőm is mondta többször, hogy nem hiszi el, hogy én őt akarom. Hát pedig de. Nem foglalkozom a kétségeivel, és 9 hónap után már azért kezdi feladni :) Te azért inkább ne hagyatkozz erre.

24F

2014. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Ez meggyőző volt!

Köszönöm. :D

2014. ápr. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!