Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír? Felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megismertem kb 2 hete egy szórakozó helyen, és elég jól el is voltunk meg minden. Bejelöltem és másnap beszéltünk is, csak haverom elég csúnyán belepiszkított a folyamatba , ráhozta a parát a csajra, túlzottan nyomulós volt. A lány írta hogy nem von vele egy kalap alá, de nem szereti ha letamadják. Kérdeztem hogy azért mi meg találkozunk e, erre útra hogy még bízhatok benne csak most tart a pasiktól és egyenlőre szuneteltetne mindent. Írtam hogy ha lesz kedve írjon ő rám mert nem akarom zaklatni, nem akarok én is nyomulosnak mutatkozni. Szerintetek írni fog még?

2014. ápr. 29. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

"most tart a pasiktól és egyenlőre szuneteltetne mindent"

Akkor mi a búbánatért jár szórakozóhelyekre?

2014. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haver nyomulasa után kezdett el tartani tőlük...
2014. ápr. 29. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
"egyenlőre szuneteltetne mindent" Max rád ír 2 hónap múlva vagy már sose. Tipikus lerázó szöveg.
2014. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak haverom elég csúnyán belepiszkított a folyamatba , ráhozta a parát a csajra, túlzottan nyomulós volt"


Minek a haverod írogat egy lánynak, akinek te udvarolnál?

Persze, hogy nem ír a csaj. Ha egy férfi akar tőlem valamit, és elkezdene a haverja is írogatni nekem, ráadásul nyomulósan, biztos arra gondolnék, hogy ezek szórakoznak velem.

2014. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól félek én is.. de mondta hogy értékeli hogy megértem hogy mi is van most. Hát csak bizhatok benne...
2014. ápr. 29. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert bejött "havernak" is azt a hátam mögött irogatott neki
2014. ápr. 29. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy értékeli az is csak egy tipikus szöveg ilyen gerinctelen "szakítás" után. Csak hogy ne érezd azt hogy még nincsen esélyed meg nem akar megbántani közbe meg.
2014. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!