Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire szoktatok gondolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szoktatok gondolni, mikor a barátnőtök csacsog?

Figyelt kérdés
A kérdés leginkább azoknak szól, akiknek a párja az enyémhez hasonlóan képes lenne egy levegővel szóról szóra elszavalni a Bűn és bűnhődést, majd levezetésként a Micimackót is. Én pl. ilyenkor tudom legjobban végiggondolni a tennivalóimat és rendbe rakom a dolgokat a fejemben. Ha komoly dolgokról van szó, persze figyelek, de akkor már lehet tudni a hangjából, hogy fontos. Ha látom, hogy csak szóf*sás készül, akkor jön a meditáció. Más is így van ezzel?
2014. ápr. 29. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
nem járok libákkal..
2014. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Jó nagy f***szfej vagy...

Lehet, hogy hülyeséget mond, de akkor is illene figyelni rá. Egy cseppnyi tisztelet sincs benned a párod iránt?

Remélem fejben ő is leszarja a te mondandódat.

2014. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM


Erről ez a véleményem... :-)


Tulajdonképpen én is szeretem hasznosan tölteni az időmet... :-)


...és itt nem arról van szó, hogy nem érdekel a másik, csak van jobb dolgom is... :-)

2014. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Ne reagáld túl! Ilyenkor csak beszélhetnékje van és nekem beszélhet. Ha végig is kell hallgatnom, végig hallgatom, de a nők többsége nem csak akkor beszél, ha mondanivalója is van!
2014. ápr. 29. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Betömöm a száját, hogy csendben maradjon. Azt már nem írom le, hogy mivel, mert úgyis törölnék, de annyi biztos, hogy saját élvezeti hasznot húznék belőle. :D
2014. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, soviniszta vagy, viszont jó a szöveged.

mikor valamelyik barátnőm csacsog, akkor attól függően, hol vagyunk, én is csinálok még valami mást is. gyönyörködöm a tájban vagy takarítok.

N

2014. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
63%

Én azt hittem, hogy egy párkapcsolatban kíváncsiak vagyunk a másikra, és a gondolataira. Talán egy párkapcsolatban csak fontos dolgokról kell beszélni? Ha csak fontos dolgokról beszélnénk egymással, szerintem még mindig kőkorszakban élnénk.


De ha neked ez szóf*sást jelent, mikor van időd végiggondolni a tennivalóid.. Hát gratulálok.

2014. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h a kerdes veresen komoly.

A video nagyon jo, koszi!

Oriasi az a fazon. :)

En is szoktam "csacsogni", sosem vettem eszre, h ne figyelnenek ram. Ugyes. ;)

2014. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem járok szóf*só libákkal
2014. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!