Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha ideiglenesen el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha ideiglenesen el kell hogy tartson a barátom?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nincs munkám, beletelik pár hónapba még találok valamit. Kb bármit elvállalok, mert nincs felsőfokú végzettségem, csak érettségi. Egyenlőre a házimunka az enyém, amíg nincs munkám. Utána suli, munka, házimunka lesz.

Van egy kis megtakarított pénzem (tényleg csak pici), arra tettem félre, hogy a barátomnak ne kelljen költeni rám, magamra mindent meg tudjak venni. Azonban akikkel beszéltem eddig, mind azt vallják, azt a pénzt illő lenne odaadnom a barátomnak, amiért eltart engem, kis ingyenélőt.

De ha odaadom az utolsó fillérem, nemcsak pénz nélkül maradok, de magammal se tudok törődni, mert egy flakon sampont sem tudok venni. (A megtakarított pénzem, ha csak a legszükségesebbekre költök, elég lenne 2-3 hónapig, addigra meg szereznék munkát)


2014. ápr. 29. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mert magamból kiindulva ha a fizetésem csak magamra elég, akkor nyilván szólnék hogy nem fog menni a dolog 2 fővel.

Jó, ha keresnék havi 300-at, bánná a kutya ha nem dolgozik pár hónapig, de tudjam hogy azért nem sunnyogja el a melót.

21F

2014. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymast,es a baratod megengedheti,akkor egyaltalan nem ciki 1-3 honapig.
2014. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Odaadnád neki,hogy aztán ő visszaadja?

Vagy mi az isten?:D


Annak nem látom értelmét,hogy van mondjuk 50ezred azt odaadod, és onnantól kérhetsz zsebpénzt vagy mi az ég?


Nekem nem lenne ciki(ha én lennék a párod), de én el sem fogadnám a te utolsó filléred.

2014. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-3 hónap alatt normális bejelentett munkát találni? Álmodban max...örülhetsz ha 1 év alatt találsz valamit...


Egyébként meg kérdezd meg hogy hogy áll a dologhoz. Ha húzza a száját akkor költözz a szüleidhez vagy valami...biztos segítenének.

2014. ápr. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!