Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám és a barátnőm szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám és a barátnőm szerint nem kéne egyedül hagynom a barátomat a lakásunkban ha senki nincs otthon. Miért?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért zavarja őket, hogy a barátom nálunk van, amíg én nem vagyok otthon. Egy pár órára szoktam csak, mert dolgoznom kell. Barátnőm szerint túl korai (csak pár hónapja vagyunk együtt), elmondása szerint ő csak 1 év után merte egyedül hagyni a lakásukban a barátját. Szerinte ezzel belemászik a családom magánszférájába. Én viszont nem így látom. Ez akkor lenne igaz, ha a családtagjaim is itthon lennének amikor a barátomat itt hagyom egyedül. Meg barátnőm szerint nem kéne megadnom neki a lehetőséget arra, hogy kutakodjon nálam. Viszont én bízom benne annyira, hogy ne feltételezzek róla ilyet. Ráadásul anyámat is zavarja a dolog, úgy tűnik valami baja van a barátommal, de nem tudom kiszedni belőle, hogy mi.


Most akkor kinek van igaza? Normális dolog, hogy egyedül hagyom a barátomat 2-3 órára vagy anyáméknak van igaza és nem kéne?


22L


2014. ápr. 29. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
anyádat! mármint hogy őt hallhgasd meg! :D neki van igaza
2014. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Természetes, hogy egy ideig bizalmatlanok vele. Szerintem igazuk van. Ez majd idővel változni fog.
2014. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és ha azt mondjátok, hogy nekik van igazuk, akkor hogyan közöljem a barátommal, hogy nem lehet nálunk ha én nem vagyok otthon?
2014. ápr. 29. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Drágám, nem leszek otthon és senki más sem. Majd később találkozunk este. ENnyi.
2014. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De már be van tervezve, hogy az egész napot együtt töltjük, csak napközben egy pár órára elmegyek. Ha pedig csak este találkoznánk, akkor alig tudnánk együtt lenni.
2014. ápr. 29. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:

ne háborúzz

menjen veled el és vissza

2014. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mégis mi gond lehet belőle ?

kirámolja a lakást ? nyugodtan egyedül hagyhatod.

2014. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Dolgozni nem vihetem el magammal.

Hát én is úgy gondolom, hogy nem fog minket kirabolni...

2014. ápr. 29. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom észrevették hogy a kedves Kolompár Maximiliánnak sötétebb a bőre a kelleténél.Szeretik biztonságban tudni az elektronikai cikkeket.Halgass anyádra.
2014. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párod nem tud találni valami elfoglaltságot arra a pár órára? Haverok, vagy bármi? Szerintem se kéne egyedül hagyni a házban.
2014. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!