Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek nem egy bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek nem egy bunkó vicc?

Figyelt kérdés
Barátomon észrevettem,hogy már nagyon ritkán mondja,hogy szeret. Rákérdeztem, de elrendezte azzal a 'híres'székely viccel, hogy "Egyszer már mondtam, ha változás lesz,szólok."
2014. ápr. 30. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hat eleg bunko beszolas volt reszeröl.
2014. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces. :D Bár nyilván függ a stílustól.. Ha ezt a párom mondaná, akkor jót nevetnék rajta.
2014. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
LOL. :D Hat ez q rva nagy. :DDD
2014. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy egy jó vicc, de mikor neked mondják valahogy nem annyira...
2014. ápr. 30. 08:12
 5/17 anonim ***** válasza:
ne parázz már nedves puncis. :-) Szeretlk nagyon:-)
2014. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy milyen helyzetben, szituációban mondja. Ha ez egy lazább, humorosabb beszélgetés során hangzik el akkor tényleg poénos, ha viszont egy komolyabb beszélgetés közben akkor rosszul eshet....
2014. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

jó vicc. az a baj vele, hogy senki se szokott szólni, mikor először észreveszi magán, hogy valami nem stimmel. ehelyett elkezdünk problámázni, hogy mi történhetett. kicsit erőltetjük még, hogy úgy legyen, mint régen, aztán


1 szakítás ezerféle indokkal, vagy

2 beletörődés (állandó panaszkodással és kifogáskereséssel vagy anélkül)

2014. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:/

Egyébként nem egy laza beszélgetésnél hangzott el, mert elég komolyan kérdeztem tőle,hogy mi van a háttérben,miért nem kedveskedik és mondja,hogy szeret.

2014. ápr. 30. 08:29
 9/17 anonim ***** válasza:
semmiképp ne hagyd annyiban.
2014. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta ezt a barátom, és én is kacagtam meg logikus. Bár ő tényleg székely, szóval székelyek vagyunk mindketten. Ő azelőtt se mondta sokszor és valahogy én nem is igényeltem, mert egyszerűen éreztem, mikor én is rákérdeztem kicsit hiányzott már, hogy halljam, de ettől függetlenül éreztem/érzem, hogy szeret.

Szóval te kell tudd, hogy ő a csend előtt mennyiszer mondta neked?! Ha addig se olyan sokszor szerintem nincsen baj. De ehhez persze még ezer egy dolgot kellene tudnunk, aminek a birtokában jelen pillanatban csak te vagy. :)

21L

2014. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!