Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos segitség lenne, lányoktol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos segitség lenne, lányoktol?

Figyelt kérdés
lányok volt már olyan h a barátotokkal együtt vagytok de közbe más is meg tetszik, de közben nagyon szereted a párod, mi az oka ennek az érzelmi botlásnak, és ezért képesek vagytok szakitani, mert nem tudjátok h mi tegyetek, miért van ez ?:/ 20F

2014. ápr. 30. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen, igen, de annyira sosem volt fontos, hogy emiatt megbántsam a barátomat.

az ilyen dolgok jönnek-mennek.

attól még tudom, hogy szeretem a barátomat, és ezek csak fizikai vonzalmak, amit nem nagyon lehet kikapcsolni.

ha valaki tetszik, hát tetszik, mit tudunk csinálni.

de ha nem fektetünk az ügybe energiát, akkor nem lesz belőle semmi.

a barátom lelkivilága pedig mindig az első (már ha szeretem), és nem bántom meg az ilyen hülyeségekkel.

2014. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor volt ilyen, hogy megtetszett más és elkezdtem másra gondolni, amikor gondjaink voltak a barátommal és nem lehetett vele megbeszélni, nem akart semmit sem tenni, hogy megoldjuk a problémákat. Szerettem nagyon, de ez olyan kiábrándító volt, hogy nagyon jól esett más kedvessége és komolyan elgondolkodtam a szakításon.

Egyébként ha minden rendben lett volna, akkor nem tudta volna más felkelteni az érdeklődésemet.

2014. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most hogy mondod, nekem is akkor voltak ilyenek, amikor valamit nem kaptam meg a barátomtól, pl. sokat voltunk távol egymástól.
2014. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de ezzel nem akartam a kérdezőre tenni a felelősséget.

egyáltalán nem biztos, hogy nem adtál meg neki mindent, amit tudtál.

ne hibáztasd magad!

2014. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat eddig, sajnos ez volt most velem e miatt szakitottunk is vagy is ő akart mert nem tudta h mit tegyen,
2014. ápr. 30. 09:31
 6/7 A kérdező kommentje:
és meddig tarthat ez az érzlmi ingadozás?:/
2014. ápr. 30. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne hagyd, hogy érzelmi hintába tegyenek.

ne attól függjön a boldogságod, hogy egy másik ember meggondolja-e magát.

ne engedd magad passzív, várakozó helyzetbe kényszeríteni.

ha valaki ezt csinálja veled, akkor nem tisztel téged eléggé.

próbáld meg túltenni magad rajta, tudom, nehéz, de ha nem akarod, hogy valaki játsszon veled, akkor próbálj erős lenni.

2014. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!