Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elvenni. Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni. Nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk, fél éve közös lakásba költöztünk. Idén ő 31 éves, én "csak" 22 és mégis én rágódok ezen a témán.

Nem arról van szó hogy nem házasságpárti, mert ő az, ez 100%. Többször volt ez már téma, de lehetetlen erről tovább és komolyan beszélni vele.

Azt mondja ő nagy lakodalmat akar, meg akarja hívni az egész családot, nála ez min. 130 fő ráadásul háromnegyedével nem találkozott az elmúlt 2-3 évben.

Én nem akarok nagy esküvőt. Röhejes szerintem hogy együtt vagyunk 6 éve és akkor vonuljak végig fehér ruhában meg fátyollal mint egy ártatlan kislány. Nem!

Sőt, azt hiszem hogy ez a "nagy lakodalom legyen" csak kifogás mert tudja hogy nincs rá pénz, és jó ideig nem is lesz, így meg van oldva újabb pár évre az esküvő téma.

Direkt nem nyaggatom, nem ugrálok a témán, nem szoktam felhozni hogy ne érezze hogy mennyire akarom. Gyakorlatilag mindenünk megvan, itt a közös lakás, van kocsi, neki van jó munkája, én igaz nem régen hagytam ott egy próbaidős melót, de ő javasolta hogy inkább indítsunk vállalkozást, most is ezen vagyunk.

Nem értem mit kellene tennem, nagyon sokszor rossz érzésem van hogy nem is engem akar élete végéig azért nem vesz el. Lehet hogy egy jobbra vár és emiatt nem teljes a bizalmam felé mert sűrűn ezen kattogok.

Mit tegyek ez ellen? Ez olyan mintha arra várnék, hogy neki betoppanjon az életébe az álomnő...


2014. ápr. 30. 10:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kicsit korán akarod elkötelezni magad. Van még hal a tengerben, ne érd be azzal, amit elsőnek kifogtál.
2014. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Éld ki magad, ne köteleződj még el válaszokat nem kérek, nem ez a kérdésem.

Nem gondolom, hogy kapcsolatról kapcsolatra kellene hogy szálljak tapasztalat szerzés miatt. Nekem ő kell, ezt már tudom.

Amit eddig nem tettem még meg, azt férjjel is megtudom tenni, nem kell hozzá váltogatnom a férfiakat...szerintem.

2014. ápr. 30. 10:35
 3/45 anonim ***** válasza:
27%
Mondod, fél éve költöztetek össze egy lakásba. Az még nagyon rövid idő ahhoz, hogy igazán megismerjétek egymást "lakva". Ne légy türelmetlen. Élvezd az életeteket. A lagzinak is eljön az ideje, meglátod. Csak ne görcsölj ennyire rá!
2014. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Több mint 6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk, fél éve közös lakásba költöztünk!!!!


A fél éve közös lakásba költözés előtt szülőknél majd albérletben laktunk 5 évig!!!

2014. ápr. 30. 10:38
 5/45 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, jól látod a dolgot egyszerüen nem akar elvenni és kész.
2014. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kifogás-szagúnak tűnik a nagy lakodalom duma.
2014. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%
Időpocsékolás. Ha ennyi év alatt nem tudtatok közös nevezőre jutni arról, ki-mit vár a jövőtől, akkor csak az idő telik, úgy, hogy senki nem boldog. Ő menekül a kérdések elől, házasság elől, te meg elégedetlen vagy. Nyíltan meg kell kérdezni: Mit akarsz te tőlem???
2014. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar elvenni, addig jo vagy neki, ameddig nem talal jobbat. A nagy lagzi csak kifogas. Kiveve, ha mar evek ota gyujt ra penzt, de valahogy nem hinnem el. Sajnos ez van.
2014. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Annál is inkább, mert én többször kijelentettem nem akarok nagy lakodalmat, nem akarok vendégsereget - olyan rokona is van akivel a 6 év együttlétünk alatt nem is találkoztam, de ő meghívná...

Nem akarok fehér ruhát, és táncolni sem. Ő sem az a mulatozós, táncolós fajta, de ő bezzeg ezt akarja mert mind kettő bátyja így nősült.

És mint mondtam, pénz sincs rá... évekbe telne mire összegyűlne a pénz rá, de még csak azt sem mondja hogy kezdjünk rá félre rakni...

2014. ápr. 30. 10:57
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom eldönteni hogy kifogás-e a nagy lakodalom szöveg vagy sem. Volt egy exem, százszor jobban szeretett engem mint én őt és biztosan tudom hogy el akart volna venni nem csak ámított..ő is nagy lakodalmat szeretett volna, annak ellenére hogy nekünk se nagyon lett volna rá pénz esetleg 20év múlva amilyen tempóban költekezett. Viszont párod 31éves.. nem öreg, csak eszembe jutott hogy vajon gyereket majd 10-20-30év múlva szeretne akkor? Jó lenne ha nem húzná az idődet, mert te szeretnél esküvőt ő meg ha nem akkor legalább adja már meg az esélyt arra hogy találj egy olyant akivel egyezik a jövőképetek. Örülök neki hogy jól el van meg kényelmes de azért ne legyen már ekkora önző. Ne hagyd az idődet húzni. Mégis mit vár? hogy 10év múlva tervezi az esküvőt ami neki nem fontos, és esetleg ne adj isten 9év múlva szétmentek akkor majd ott állsz 31 évesen, és újra megismerkedni valakivel meg eljutni odáig hogy esküvő, gyerek... áááá ne hagyd magad, beszélj vele. ha nem akar mondja el.
2014. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!