Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit írjak, ha szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit írjak, ha szexet szeretnék a csajtól akivel ismerkedünk?

Figyelt kérdés

Már elég régóta újra ismerkedünk a lánnyal (volt barátnő, de évekig nem láttuk egymást...), de eddig még csak a csókig jutottunk el, és igazából az sincs kimondva, hogy konkrétan mi is van most köztünk....

Én nem merek szexet kezdeményezni, meg valahogy nem kerülünk _olyan_ helyzetbe... de lehet, hogy kezdeményeznem kéne? Szerintem ő sem mer, mert az hiszi, hogy nem akarom? .... nem tudom.

Most több, mint 1 hétig nem látjuk egymást, arra gondolom, hogy a napokban írok neki egy sms-t, hogy mégis "vegye a lapot", hogy szeretnék szexet. Mit írjak, ami aranyos is, pajzán is, és kötélnek áll?


2014. ápr. 30. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Te komolyan SMS-ben akarod megüzenni, hogy dugnád? Vaze!!!!!
2014. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen. Legyen már benned egy kis spontaneitás. "nem kerülünk _olyan_ helyzetbe" -> HOZD OLYAN HELYZETBE....
2014. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd át filmezni te szerencsétlen.
2014. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szinte folyamatosan nála vagyunk ha találkozunk. De velem szemben ül le... ilyenkor mit csináljak? furcsa lenne csak úgy melléülni a szőnyegre...
2014. ápr. 30. 11:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy nézzünk filmet.... de vagy nem jó neki az időpont, vagy nincs már rá ideje, így csak beszélgetünk...
2014. ápr. 30. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért "nem kerülsz helyzetbe", mert vigyáz rá, hogy ne legyen "helyzet". Ő nem akarja, esélyed sincs.
2014. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem üljetek le, egymással szembe, és hallgassatok zenét. Nézz a szemébe, mélyen. Éreztesd vele egy romantikus számnál hogy nézed, és csinálj úgy, mint egy olyan, aki meg akarja csókolni a másikat: mozgasd a szemed fel le mintha az arcát néznéd. aztán közöld vele lágyan és szépen: "figyelj, szerintem most meg kéne tennünk a következő lépést"-vagy vmi ilyesmi.. A lényeg hogy minél romantikusabb lehessen az egész! és talán összejön ;)
2014. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"kivanlak"

nekem az ilyesmi érett szöveg jön be..nem az hogy tegyük meg a következő lépést..

2014. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt már írtam neki hetekkel ezelőtt, mégsem lett szex belőle.
2014. máj. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!