Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elmondta, hogy depressziós. Ez okozhatja a bizonytalanságát és hogy össze van zavarodva velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elárulta, hogy depressziós, jár pszichológushoz is és gyógyszert is szed. Egyébként még csak pár hete vagyunk együtt. Minden jó volt eddig, de az elmúlt egy hétben teljesen hirtelen megváltozott. Elbizonytalanodott, nem tudja, hogy mit akar... erősek az érzései irántam, de mégsem biztos magában. Egyik pillanatban még engem akar, a másikban pedig már megint nem tudja, mi legyen. Nem tudom, hogy kezeljem ezt. Azt mondtam neki, hogy ne beszéljünk, amíg nem tudja biztosan hogy mit akar, de utána jöttem rá, hogy lehet a depressziója miatt viselkedik így. Valaki hozzáértő tud segíteni? Lehetséges, hogy ez miatt viselkedik így? Vagy ettől még biztosnak kéne lennie a kapcsolatunkban?

21/L


2014. ápr. 30. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Verd szájba!

Komolyan mondom.

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok.

21 éves fiú vagyok, depressziós és szociállfóbiás. Szedem a gyógyszereket, altatókat, nyugtatókat, antidepresszánsokat és nem csinálnak sz@rt se.

Ugyan úgy vagyok tőlük.

A legjobban az segítene ha valaki elém állna és tiszta erejével szájba verne, hogy kiköpjem 1-2 fogamat és végre térjek észhez és vegyek erőt magamon, hisz van egy barátnőm, egy tök jó kapcsolatom én meg itt depizek 21 éves fejjel mint egy 15 éves emos.


De sajnos a barátnőm ezt nem teszi meg.

mert nincs.

:-(


-.-"

2014. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Most szemét leszek.De lelkibeteg embereket kerülni kell....
2014. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Menekülj.
2014. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szeretnék én sem rosszat írni, de az ilyenekkel óvatosan kell bánni. és kerülni nagy ívben. nehogy feláldozd az életed egy ilyenért! nekem is volt. kiidegelt éjjel-nappal. nem tudta mit akar, folyton eltűnt, felbukkant. Volt mikor agresszívan beszólt olyanokat amiket még soha senki, és neki állt feljebb, már kezdem én bedilizni, aztán szépen kiadtam az útját neki. Vagy a te egészséged a fontosabb, vagy egy lelkibeteg roncsért... A depresszióból ki lehet jönni amúgy, de nem gyógyszerekkel, mert azoktól csak hülyébb lesz...
2014. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy néz ki, hogy a saját baja teljesen leköti, és emellett rád már nem tud tekintettel lenni.
2014. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Skizofrénia sem jogosítaná fel arra, hogy ilyen önző módon játszadozzon valakivel. Mondaná inkább, hogy most nem áll készen egy kapcsolatra.
2014. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"gyógyszert is szed"

-aszem itt vana kutya elásva

2014. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!