Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti se találkoznátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se találkoznátok ezzel a pasival többet? Csak átakar verni?

Figyelt kérdés
Találkoztam a múlt héten egy pasival akivel már régebben is ismertük egymást. Egy kávézóban találkoztunk. Amikor hazakísért megfogta a kezemet, és megcsókolt. De azóta nem keresett. Ma felhívott és azt mondta hogy a héten találkozhatnánk valamelyik nap. De amikor én hívtam bezzeg ő még csak fel sem vette a telót, vissza sem hívott. Ezelőtt a telefonhívás előtt és a találkozó után semmilyen formában nem keresett, még facebookon se írt, pedig az nem kerül semmibe.
2014. ápr. 30. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mik vannak..
2014. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám felhívni és megkérdezni tőle, mielőtt találkozót beszélnék meg vele, hogy eddig miért nem keresett semmilyen formában sem, és ha továbbra sem venné fel, ha én keresném és vissza sem hívna, akkor hagynám a fenébe, mert akkor nem tudnám komolyan venni. Ha hihető magyarázatot ad, akkor beszélnék meg vele találkozó időpontot. 32N
2014. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!