Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem ennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moab0426 kérdése:

Van esélyem ennyi idő után?

Figyelt kérdés
A lényeg nagyon szeretem a csajt egy éve és nem vagyok képes lemondani róla és már hìvtam pár helyre... voltunk bowlingozni...voltunk moziba, de barátként tekint rám én pedig iszonyatossan szeretem csak rá gondolok és szeretem! Szülinapjára csoki kapott, de akárhogy próbálkozok nem jön össze valaki segítsen valami titokzatos hiper szuper mega taktika 14/F (A csaj is 14) Szerintetek van esélyem?

2014. máj. 1. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátzónába rakhatott, ahonnan nehéz kijutni. Esély mindig, mindenre van, ha szereted, ne add fel. Viszont 14 évesen ne úgy készülj, hogy valószínűleg vele élnéd le az életed. Meglátod egyszer túl leszel rajta. Amúgy ha ügyes vagy, talán sikerülhet.
2014. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!