Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, amikor már kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor már kapcsolatban vagytok akkor is szoktátok like-olni más lányok képeit? Ez csak engem zavar? L

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgysem szoktam...
2014. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sose szoktam 16/F
2014. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a nagy likeolgatós, ha van valakinek egy jól sikerült, nekem is tetsző képe, azt likeolom akkor is ha van barátnőm, de ebből még sosem volt problémám.


Egyébként nem vagy egyedül ezzel a dologgal, szerintem nagyon sok mindenki féltékenykedik a facebookos likeolgatások miatt, de ilyen ez a mai világ, akinek ennyire számít a facebook, az meg is érdemli, hogy idegeskedjen rajta.

2014. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoktam lájkolgatni lányok képeit, nem mindenkiét de párat szoktam.

aztán lett egy barátnőm és belájkoltam a szomszéd lány képét. Lett is belőle cirkusz:D

2014. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én páromat nem zavarja ha ha egy ismerős lány felrak egy képet, és még irok is hozzá ha csinos.

Nem nagyon értem ezt a facebook féltékenységi cirkuszt. (stabil párkapcsolatban szerintem kizárt, hogy ez probléma legyen. Ha ez gond, ott valami nem stimmel)

2014. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog ömlengeni mások képei alatt.S eggnyalás level 99. Mi értelme, ha van nőm? :) Nekem sem esne jól, ha a csajom képeire nyálaznának. :-)
2014. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!