Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Kezdek beletörődni, hogy soha nem lesz barátnőm... Ápolt vagyok és divatosan öltözködök, ez mellett megteszek minden tőlem telhetőt, hogy jól nézzek ki, de a lányoknak így sem kellek... Képküldés után vissza sem írnak, de ha írnak is csak annyit, hogy aranyos vagyok, de mikor megkérdem, hogy mit értenek az "aranyos" alatt, már vissza sem írnak, úgyhogy gondolom jót nem jelenthet.... De, volt már olyan is amikor, azt kérdeztem a lányoktól, hogy "Ronda-e vagyok" Akkor csak olyan választ kaptam arra, hogy "nem fontos a külső a belső értékek a legfontosabbak" Miért nem tudott a kérdésemre válaszolni? :/ Ezek szerint tényleg ennyire ronda vagyok?.... :( 17//F

2014. máj. 1. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Hányszor írod még ki? Sajnálkozással aztán majd jobban nézel ki?

Rosszul ismerkedsz ezek szerint, és olyat nem kérdezünk, hogy ronda-e vagyok...

2014. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Te nem ronda vagy, hanem egy szerencsétlen, életképtelen marha.
2014. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

17évesen beletörődni? Ha 40lennél beletörődhetnél.

Nem jó lányokat fogtál ki eddig, bunkókat,hogy a képküldés után vissza se írnak.

Igazuk van abban,hogy a belső értékek a fontosabbak:)

Énis rondának érzem magam..16/L

2014. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hidd el, nem lehetsz annyira ronda, csak igen, ahogyan az előttem válaszoló is írta, nem biztos, hogy jó embereket fogtál ki...

Ha szeretnél nyugodtan küldhetsz képet priviben (akár mások is:)) és megmondom az őszinte véleményem, ha kíváncsi vagy rá :)

16/L

2014. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Húha ez furcsa téma! Nem mindig a külső számít a legtöbbet akinek tetszel és szeret annak a belső sokkal többet ér! Az ápoltság és a divatos ruhák nem mindig jönnek be és nem mindenkinél már nem azért (bocsi..... Az szerintem is igaz hogy nem jól ismerkedsz!! És soha ne legyél erőszakos! Mert ez is számít, nem küldhetsz minden lánynak képet magadról,meg olyat kérdezni tőle hogy ronda-e vagyok :/ már elrontottad! Azt meg lehet kérdezni hogy jól nézek ki vagy hogy helyes vagyok de ezt is a lányok először tolakodásnak veszik.... De sok szerencsét! :)
2014. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem soha nem lesz barátnőm, mert sok lány szerint ronda vagyok... Képet, már nem igazán szeretnék küldeni senkinek sem, mert csak rosszabb lesz a kedvem a sok negatív választól... Úgy látszik, hogy egy lánynak sem tetszek... Ezek szerint tényleg nagyon ronda vagyok....
2014. máj. 2. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne azt fogadd el, hogy elvileg ronda vagy. Azon lehet változtatni. Bár nem tudom, mit jelent ez a rondaság, hogy miért vagy az, de szerintem, ami biztos nem árthat az a sportolás. Ha esetleg kövér vagy, akkor le tudsz fogyni, ha nem, akkor pedig megizmosodsz (ez az első esetben is így van). Ha az arcoddal van baj, akkor menj el fodrászhoz és kérdd ki a véleményét, hogy milyen haj tudna "eltüntetni"a hibáid. Vagy menj kozmetikushoz. Bármi. Ezek után már nem lehet vészes semmi. Sőt.. és te is jobban fogod érezni magad. 15/L
2014. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom...ígérem nem ezeket a hülye sablonszöveget fogom írni:P Annyira meg biztos nem lehetsz ronda ha minden tőled tellhetőt megteszel a külsőd érdekében:) 16/L
2014. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amúgy ez logikus nem?! Kiírod hogy "tényleg ennyire ronda vagyok?" honnan a @bol tudjuk hogy ronda vagy e vagy nemha nem küldesz képet... És ha valóban ronda vagy akkor attól a csajok nem fognak jobban szeretni hogy egy emós önutáló vagy . Sokkal jobb lenne ha igaz szép nem vagy de pl jó humorod van vagy egyéb dolgok... Na remélem nem keseregsz itt tovább. Üdv.: lchris
2014. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!