Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok az alábbiakra? (barátnővel kapcsolatos kérdés, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, de sajnos már korábban megjelentek a viharfelhők az égen. Minden idillinek indult, aztán viharfelhők gyülekeztek szerelmünk egén vagy horizontján. Tudtuk nem vagyunk egymáshoz valók, ezért abban egyeztünk meg, hogy amíg nem talál egyikünk sem mást addig együtt vagyunk, van közöttünk szexuális interakció. Amint talál valaki mást, akkor abbahagyjuk az együttléteket, egymásnál alvást. Ez számára nem jelentett kapcsolatot vagy másmilyen kapcsolatot. Ez iszonyatosan gyermeteg dolog szerintem vagy inkább kamaszos, amikor valamit definiálunk. Hogy miért mentem bele? Túl nagy volt a szeretet, ragaszkodás. Nem tudtam elszakadni tőle, ő sem tőlem, ugyanakkor már sok volt a veszekedés.

Minden nap tartjuk a kapcsolatot, tegnap bevallotta, hogy barátnőjénél és annak férjénél volt, akik nyitott kapcsolatban élnek. Ő barátnője szeme láttára finoman szólva létesített szexuális kapcsolatot a férfivel. Azt mondta számára nem jelentett semmit, mivel csak a szex hiányzott neki és azt hitte számomra ez nem baj. Tegnap szomorúságba taszította saját magát, amiért én azt mondtam nem szeretnék többet vele együtt lenni. Most már jobban fáj neki, mint maga a szakítás. Ti meg tudnátok a történteket bocsátani vagy soha többet nem állnátok vele szóba? Sajnos én már nem tudok rá ugyanúgy nézni. Lehet konzervatív vagyok, mert állítólag ma mindenki szereti a nyitott kapcsolatokat.


2014. máj. 1. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D Köztetek nincs más csak szex. nem igazán van mit szomorkodni ezen. Én eleve ilyenbe bele sem mentem volna, de ha mégis akkor nekem utána már nem kéne az a lány mégcsak szexre sem. méghogy mindenki szereti a nyitott kapcsolatot.....? ugyanmár.
2014. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állításod szerint nem vagytok együtt, így nincs olyan, hogy szakítotok. Értékelném a lány őszinteségét, és a kapcsolatunk nem létét figyelembe véve egyértelműen megbocsátanám neki, mivel nem történt megcsalás. Másrészt, nyilván nem érez semmit a férfi iránt. Engem jobban aggasztana a sok veszekedés köztetek, mert az viszont érzelmeket feltételez a háttérben. Ezért mindenképpen rátok férne egy kiadós beszélgetés, aminek a vége szinte biztos elválás, hiszen te is mást akarsz, meg ő is.
2014. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap azt mondta, hogy még van vonzalom. Ne gondold, hogy én megtettem volna ugyanezt. Számomra az erkölcs nagyon fontos. Én sosem tettem volna ugyanezt vele.
2014. máj. 1. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve egy olyan valamibe másztál bele már az elején, amit az emberek 70%-a erkölcstelennek tart. Viseld a következményeit, vagy hagyd ott. De ne őt hibáztasd.
2014. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik,hogy tényleg jobb,ha vége köztetek,minden értelemben,és végleg.Nem azonos a gondolkodásotok,értékrendetek.
2014. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Köszönöm szépen a reflexiókat. Nem történt megcsalás? Ez lehetséges, de ameddig én valakivel szexuálisan együtt vagyok, addig szerintem mással nem. Ha ez megtörténik, akkor én többet nem vagyok úgy vele. Ez akkor már tényleg olyan, mintha nyitott kapcsolatban élnénk, ami morálisan sajnos valóban elítélhető.

2014. máj. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!